Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Psychiatr vs. chirurg

Důvod k hádce se vždycky najde. I kdyby to měla být naprostá pitomost. A protože moje milá maminka se podlední dobou chytá stébla, aby mi mohla něco vyčinit, tak se příčinou další hádky stala další naprostá pitomost.
Ani nevím, jak to úplně přesně začalo, snad nějakou dcerou naší známé, která se dostala na 1. lékařskou fakultu. Maminka jí přála lukrativní obor - chirurgii. Já jsem pronesla, že takový psychiatr musí umět úplně stejně věcí, tak proč si myslí, že chirurgie je to ono. A protože moje matka má tendence srovnávat (vždycky, všechno a se vším), pronesla, že psychiatr toho v porovnání s chirurgem musí umět mnohem méně. A to zase dopálilo mě, jak může srovnávat obory, které srovnat nejdou... A navíc si myslím, že psychiatr má občas větší zodpovědnost než chirurg. Všimli jste si například, že neexistuje něco jako psychologická prevence? Psychiatr vždycky přijde až k problému...
Ale to je fuk. Zkrátka a dobře, takováhle prkotina, která se nás vlastně vůbec netýká, vyvolala další chemickou reakci. Výbuch.

Btw, máte tendence porovnávat?
Tags: výkřiky do ticha
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments