Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Přirozený reflex medvídka koaly.

Byl pozdní večer, první máj...

No tak nic. První máj sice byl, ale nebyl ani večer, ani nás nikam nezvala hrdlička, natož pak nějaký borový háj.

Byl to (a to bez nadsázky) ten nejkrásnější první květen ze všech. Ráno jsem se přiřítila na nádraží právě v čas, když přijížděl rychlík Kopernikus z Berlína. Jo, jsem šikulka. :)) Pán s kufrem, který se náhodou otočil a následně málem zakopl, si za to může sám. Copak nikdy neviděl dvě líbající se slečny? :D
Krásná procházka Prahou, Kampa, posezení u fontány, banánovo-čokoládová zmrzlina, obíhání Bertramského hřibitova, most a focení tramvají, čajovna u Bílého jeřába, ochucené laté a dortík v kavárně Labyrint, vycházka na Petřín, petřínské podzemí, Pražský hrad, Hlavní nádraží. (A jestli jsem na něco zapomněla, tak pardon.)
Den plný něžně romantické atmosféry, držení rukou, polibků a hlavně tulení. Věděli jste, že medvídek koala má tulící reflex? Buď obejme větev a nebo koalu před sebou. Asi jsem taky tak trochu medvídek koala. Alespoň s talí.
Měla jsem strach, aby jí celý den ťapkání nepřitížil, když se cítila nemocná. Místo toho by jí asi nejspíš udělalo nejhůř, kdyby zůstala doma. Láska léčcí. Chííí.

Děkuju ti, talí, za nejkrásnější první máj.
Tags: lu
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments