Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Čtvercový žlutý objekt č. 3

Chtěla bych tu nějak slovy popsat, jak krásně jsem se měla v pátek a v sobotu. I když jsme díky mé neschopnosti nastoupily do špatného vlaku a znepříjemnily si tak dvě hodiny času. Ale byly jsme spolu a na tom záleží nejvíc. Ale jak se tak snažím, tak vidím, že slovy to nepůjde. Bylo mi prostě krásně, chtěla bych psát básně a nanana. :D
Hradiště Závist u Zbaslavi se dost změnila od doby, co jsem tam byla naposledy. Když jsem se tam ocitla při minulé návštěvě, tak k nalezení byly ještě zbytky zdiva, dalo se procházet labyrintem prohlubní a něčeho jako chodem. V roce 2003 bylo celé naleziště zasypáno. Chápu to, lidé i počasí mají tendence ničit. Zato byly přidány barevné patníky, které objekty označovaly, a také docela pěkná a podrobná cedule popisující vývoj celého místa.
Nejvíce byl v naší pozornosti žlutý objekt čtvervocého tvaru označený III. Prostě v něm nefoukalo. Stromy kolem se ohýbaly a klátily, ale ve žlutém objektu prostě nic. Jakmile jsme vyšly za jeho hranice, málem nás vítr odnesl. Divné, že? :)
Zbytek je bez komentáře, jdu totiž seminárkovat. ;)
Tags: historické exkurze, lu, podivnost
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments