?

Log in

No account? Create an account
 
 
06 August 2007 @ 09:58 pm
Such a perfect day...  
...see animals in the zoo...

Lalala.
Po delší pauze jsem opět zde. Chííí.
Změna číslo jedna - už nesedím ve zdánlivě pohodlném "šéfovském" křesle v obývacím pokoji. Už sedím na své pohodlné židličce ve svém pokoji. Ano, konečně mám na svém počítači připojení na internet. Neumíte si představit, jakou radost mi to dělá. Chííí. (A jaké vrásky to přidělá mamce, protože teď už se od toho počítače ale vůbec nebudu hýbat! ;D) Konečně ho po tolika letech, kdy jsem si nepřála nic jiného, MÁM! A jelikož mi laskavý strýček, jenž mi kompík "vylepšoval", "omylem" spálil jeden disk, tak je mé PC ještě značně vylepšené. (Jen jsem přišla o všechny filmy. Ale neberte to, když na oplátku dostanete vypalovačku. ;D)

Teď odjinud. dangerouss se konečně vrátila z English campu, v sobotu večer se po strastiplné jízdě dostala do Prahy. Po velice krátkém (to by se mělo napravit, vážně!) setkání s lithin, jsme s talí zůstaly v našem bytě (rozuměj v bytě mých rodičů, ne v našem, jako v našem, na ten ještě nemáme ;D)samy. Dneska probíhal hlavní bod návštěvy. ZOO Praha! Ačkoliv jsme ledního medvěda zahlédly jen na pár okamžiků, je to moc velký frajer, nemá zapotřebí se ukazovat, byl k uňufání (zatímco on by mě za "ňuf" asi sežral), stejně jako většina ostatních zvířátek. Bylo sice horko, ale celý den byl tak neskonale příjemný, až se z toho točí hlava štěstím.
Lední medvěd, vydry, mangusty (znalcům pohádek spíše známé jako "Timoni" ;D), spící dikobraz, páv, americká veverka, myšičky, medojedi, spousty antilop, (zmrzlina), zebra, žirafa, štětkoun, ptáčci, sovy, spící tygr, spící leopard, odpočívající vlci, spící vlček, koně Przewalského, strašně ošklivý marabu, papající klokan, ocelot k uňufání, podivná lasička, indonézská zvířena (tropická vydřiška!), orangutani, úžasní netopýři, LEMUŘÍ!!!!, tučňáci, majestátní sup a spící lachtan.
Ufff.
A protože Lucy s sebou ochotně vláčela foťáček, tak si tento výčet zvířeny užijete i v obrazech. Někdy. ;)
Zkrátka, perfektní den!

Zítra dopoledne míříme společně do Ústí. Ve středu domů. Sama. (A tím dnem mi taky skončí prázdniny.)

Zatím pááááá! :-*
Tags: , ,
 
 
Nálada: jubilanthopkací
Poslouchám: povídáme si ;)
 
 
 
Lithinlithin on August 10th, 2007 04:43 pm (UTC)
Napravime, napravime ;) Az se vratim, tes se! xD
Alice Stronghold: cookie!!!spiritofdream on August 10th, 2007 05:28 pm (UTC)
Těším, to si piš! :))
ruty_m on September 1st, 2007 11:18 am (UTC)

Taky jsem byl o těchto prázdninách v pražské ZOO ;-) S přítelkyní, její sestrou a jejíma dvouma dcérkama :-) A lemuři, ti jsou moji nejoblíbenější - už doma jsem říkal že chci vidět hlavně je a pak celou dobu pochodu po zoo jsem s tím otravoval :-D
ruty_m on September 1st, 2007 11:19 am (UTC)
myšleno dcerky sestry ... moje přítelkyně ještě dcerky nemá :-D ... když jsem to tak po sobě četl tak jsem došel k závěru že by to mohlo být špatně pochopeno ;-)
Alice Stronghold: kukuřicespiritofdream on September 1st, 2007 11:24 am (UTC)
Pohoda, já pochopila. :)
A já se můžu z lemurů a ledních medvědů taky zbláznit. Hih, a musí to být úžasný, když tak velkej kluk chodí po zoo a pořád se ptá:"A už pújdeme na lemury?" :D
Alice Strongholdspiritofdream on September 1st, 2007 11:31 am (UTC)
Jo a héééle! :)

Tady a tady. ^^
ruty_m on September 1st, 2007 12:11 pm (UTC)
pěkný fotěnky ... hlavně díky za toho medvěda, protože když my jsme tam byli tak byl někde zalezlej :-( ... taky časem hodím fotky ze zoo na blog a pochlubím se ... nebo to možná hodím na jinej server, ale na blog dám minimálně info kde se to najde ;-)
Alice Stronghold: kukuřicespiritofdream on September 1st, 2007 02:40 pm (UTC)
My měly s Dangie strašnou kliku. Když jsme přišly, hned jsem ji táhla na medvěda. Když tam tak stál, tak jsem zase jak magor křičela: "foť, foť!", aby nezalezl. Pak se ukázal ještě jednou asi tak na 10 vteřin no a pak za celou dobu neukázal ani čumák. :))