Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Such a perfect day...

...see animals in the zoo...

Lalala.
Po delší pauze jsem opět zde. Chííí.
Změna číslo jedna - už nesedím ve zdánlivě pohodlném "šéfovském" křesle v obývacím pokoji. Už sedím na své pohodlné židličce ve svém pokoji. Ano, konečně mám na svém počítači připojení na internet. Neumíte si představit, jakou radost mi to dělá. Chííí. (A jaké vrásky to přidělá mamce, protože teď už se od toho počítače ale vůbec nebudu hýbat! ;D) Konečně ho po tolika letech, kdy jsem si nepřála nic jiného, MÁM! A jelikož mi laskavý strýček, jenž mi kompík "vylepšoval", "omylem" spálil jeden disk, tak je mé PC ještě značně vylepšené. (Jen jsem přišla o všechny filmy. Ale neberte to, když na oplátku dostanete vypalovačku. ;D)

Teď odjinud. dangerouss se konečně vrátila z English campu, v sobotu večer se po strastiplné jízdě dostala do Prahy. Po velice krátkém (to by se mělo napravit, vážně!) setkání s lithin, jsme s talí zůstaly v našem bytě (rozuměj v bytě mých rodičů, ne v našem, jako v našem, na ten ještě nemáme ;D)samy. Dneska probíhal hlavní bod návštěvy. ZOO Praha! Ačkoliv jsme ledního medvěda zahlédly jen na pár okamžiků, je to moc velký frajer, nemá zapotřebí se ukazovat, byl k uňufání (zatímco on by mě za "ňuf" asi sežral), stejně jako většina ostatních zvířátek. Bylo sice horko, ale celý den byl tak neskonale příjemný, až se z toho točí hlava štěstím.
Lední medvěd, vydry, mangusty (znalcům pohádek spíše známé jako "Timoni" ;D), spící dikobraz, páv, americká veverka, myšičky, medojedi, spousty antilop, (zmrzlina), zebra, žirafa, štětkoun, ptáčci, sovy, spící tygr, spící leopard, odpočívající vlci, spící vlček, koně Przewalského, strašně ošklivý marabu, papající klokan, ocelot k uňufání, podivná lasička, indonézská zvířena (tropická vydřiška!), orangutani, úžasní netopýři, LEMUŘÍ!!!!, tučňáci, majestátní sup a spící lachtan.
Ufff.
A protože Lucy s sebou ochotně vláčela foťáček, tak si tento výčet zvířeny užijete i v obrazech. Někdy. ;)
Zkrátka, perfektní den!

Zítra dopoledne míříme společně do Ústí. Ve středu domů. Sama. (A tím dnem mi taky skončí prázdniny.)

Zatím pááááá! :-*
Tags: kamarádi, lu, zoo
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments