?

Log in

No account? Create an account
 
 
19 September 2007 @ 06:04 pm
WTF?!  
Zajímalo by mě, který kretén se baví tím, že sestavuje návrhy rozvrhů. Já chápu, že existuje něco, jako oborové dny a oborová dopoledne. Ale už nejsem schopná pochopit, jak je možné, že obor čj-d má všechny přednášky a semináře překrývající se. Studuje nás to 25, kapacita jednoho semináře je max 20, takže i kdyby se jeden jediný seminář nekryl, nevystačí svou kapacitou pro nás všechny. A to vůbec nezmimiňuju, že se tam nacpou i lidi, kteří by se mohli zapsat úplně jinam.
V pondělí jsem si s velkou námahou sestavila poměrně ucházející rozvrh a byla jsem plna síly a odhodlání, že si ho zítra taky zapíšu. Ale ouha. Dneska vypadají návrhy rozvrhů úplně jinak než v pondělí. Takže nejenom že celou práci můžu už zase dělat znovu, ale... ale... *snaží se nevztekat*... může mi někdo říct, koho napadlo dát jednu povinnou a druhou volitelnou přednášku na sedmou ráno?! Co se povinné týče, jsou to vrazi, pondělí v sedm ráno je ten nejhnusnější čas ze všech, ale je povinná, takže se nedá nic dělat. No a ve čtvrtek další. Ještě včera si tahle přednáška trůněla ve středu od dvou, no a hle, náhle je to čtvrtek od sedmi. Ten den mám do půl osmé večer s 20 minutami na oběd. Opravdu si někdo myslí, že na nepovinnou přednášku v 7 ráno jim někdo přijde? Mě tam teda neuviděj. Tak.
Ehm, potřebuju se vyvztekat, protože tohle je fakt na palici.
Tags:
 
 
Nálada: angryangry
 
 
 
Lucie ~ Dangerous: *hugs*dangerouss on September 19th, 2007 06:33 pm (UTC)
Jen se vyvztekej.
Alice Stronghold: Teddies!spiritofdream on September 21st, 2007 07:26 am (UTC)
Jej, nějak jsem v tom vzteku zapomněla odpovědět. :D
Lucie ~ Dangerous: *hugs*dangerouss on September 21st, 2007 11:43 am (UTC)
XD
Michaelanimerha on September 20th, 2007 07:39 pm (UTC)
ale, to nic. Já ještě pořád nejsem ani studentka ČVUT a rozvrh dostanu, s trochou štěstí, třeba v říjnu... stejně ráda slyším, že se nakonec zadařilo a rozvrh máš. gratulace!
Alice Stronghold: Autumn love!spiritofdream on September 21st, 2007 07:26 am (UTC)
Hehe, dík. :)
(Anonymous) on September 20th, 2007 11:03 pm (UTC)
Aha. Tak ona ta vysoká, jak se zdá, není vždycky úplná pohoda ;)

Aspoň že na té MU máme kulturní rozvrh, z takové šílenosti překruvů bych se v prváku asi fakt zbláznil :]