Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Podzimní kouzla

Sluníčko, vítr, déšť...


Mám dojem, že v záři čas zase běžel úplně jinak. Připadá mi, že státnice jsem dělala někdy před půl rokem a ne před měsícem. Připadá mi, že i když jsme se s talí viděli častěji než v jiných měsících, stejně mi i týden odloučení připadal neskutečně dlouhý. Nedočkavě jsem v pátek ve 13:00 vyhlížela jediný autobus, který mířil od babičky na Prahu. Tři hodiny v autobuse, to je fakt peklo. Když jsem konečně protáhla své nožky, byly najednou čtyři odpoledne a za pár chvil už jsem se vítala s talí na nádraží. Zcela výjimečně přijel její spoj dokonce dřív. Juj.
Sice jsem byla pozvaná na narozeninovou oslavu své bývalé spolužačky, ale nakonec jsme se rozhodly udělat si večer spíš samy pro sebe. Usadily jsme se raději v kouzelné čajovně, o které si můžete přečíst tady (jo, je to zcela záměrný pokus o self-promo ;D), daly si báječný čaj a jelikož večer byl ještě mladý, vydaly jsme se na procházku osvětlenou Prahou. Bylo nám úplně jedno, že foukalo a lehce pršelo, byly jsme spolu, držely se za tlapky a kochaly se. Na Hradě nás dokonce pozdravil příslušník stráže. Chííí. Doma jsem zjistila, že je mi strašlivá zima, ale naštěstí tam byl prohřátý pelíšek.
Sobota byla díky shodě pitomých náhod zcela mimo plány. Ráno se hezounky pomalu táhlo, bylo mazlivě hřející, když tu jsem si náhle všimla smsky, která mi přišla už před dvěma hodinami. Hups. A tak jsem v té rychlosti zapomněla úplně na všechno, prostě jsme vyšly ven a doufaly, že na něco narazíme. Škoda, že paměť selhává, když je jí třeba. Hledaly jsme čajovnu, ale spíš to bylo jen takové bezcílné bloumání. Ale je fakt, že novou čajovou dobrůtku jsme našly tady. Zbytek dne jsme proťapaly, profoukaly a vyhládly. A nakonec už nezbylo nic jiného než loučení. Kdybych nebyla citlivka a nechtělo se mi brečet, tak bych musela uznat, že to bylo moc pěkné loučení. Slunce zapadá, vítr cuchá vlasy a všichni ostatní vám můžou být ukradení.

Bylo to neskutečně kawaii!
*šťasný úsměv*


A škola už začala, opět mi leze na nervy, ale musím uznat, že předmět, který jsem vůbec nechtěla mít, mě asi bude moc bavit. :)
Jo, abych nezapomněla... nevíte o nějaké práci, kterou bych mohla dělat v úterý a ve středu dopoledne? Nebo... nechce někdo doučovat? :D

Tak pa. :)
Tags: kamarádi, lu, melodie podzimu, narozeniny, čaj, čajovny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments