Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Tadadadam

Poslední dny mám problémy s udržením psychiky na hladině normality. Mám pocit, že nálada se opět ocitla na houpačce a houpá se a houpá, mrcha jedna.
Dnešní den byl opravdu nádherný, i když se obloha mračila a já musela neobvykle (na středu) brzy vstávat.
Doprovodila jsem talí a pár jejich spolužáků na velmi, VELMI pozoruhodnou exkurzi o Franzi Kafkovi. Čert vem, že Kafka umíral a byl to asociál jako poleno, podle paní průvodkyně měl v pohledu lásku a humor a bylo to společenský tvor. Hmmm. :)))) Osobně jsem se musela smát, protože paní profesorka občas "střílela" do davu zákeřné otázky, na které (kupodivu) uměla odpovědět je má maličkost. Asi jsme si s pí. prof. padly do oka, protože nenamítala ani píp, že jsem se "nenápadně" přidala k její vycházce.
Po Kafkovi byla na řadě ještě výstava Vladimíra Boudníka v domě U Prstenu. Boudníka nemusím, ale dům U Prstenu opravdu ano, takže jsem šla i tam. No, ono míst, kde si můžete prohlédnout původní gotickou klenbu a torza fresek, není zase tolik, ne?
Nakonec jsem ještě zatáhla talí do Květinové čajovny, kde jsme si daly opětně dooobroučké čaje a moc mňam kus-kus. (Ještě že tak, jinak bych asi padla hlady.)
Bohužel jsme se musely rozloučit příliš brzy, protože jsem od půl třetí měla vyučování. Přiliš pozdě jsem přemlouvala talí, aby zůstala do zítřka. Bohužel byla již na cestě. Doma je ticho a prázdo, zjistila jsem, že mám vlastně strach. Nechci tu být sama. A ne a ne. No a nálada udělala bžuuuum, ocitla se pod bodem mrazu a basta.
Naštěstí jsem se vyhrábla zase na neutrál a teď mě tak u srdce hřeje, že MÁM KONEČNĚ PRÁCI!!!!
Sice bych měla zítra vstávat na sedmou do školy, ale oooopravdu se mi nechce. Chň. Asi budu muset, protože jinak za 14 dní nebudu vědět, do jaké místnosti se tahle blbost přesouvá. To je ale marketingový tah. Hehe.
Držte mi palce, abych přežila. Huj. :)))
Edit: Jujíííí, a už se v tom zase vezu!!! No páni, není nad to, dostat nápad, který vypadá, jako by spadl z nebe, a přitom se přímo hodí do krámu. Ehůůůůů. ^_^
Tags: have a bad day, lu, zamýšlím se, čajovny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments