?

Log in

No account? Create an account
 
 
10 October 2007 @ 07:13 pm
Tadadadam  
Poslední dny mám problémy s udržením psychiky na hladině normality. Mám pocit, že nálada se opět ocitla na houpačce a houpá se a houpá, mrcha jedna.
Dnešní den byl opravdu nádherný, i když se obloha mračila a já musela neobvykle (na středu) brzy vstávat.
Doprovodila jsem talí a pár jejich spolužáků na velmi, VELMI pozoruhodnou exkurzi o Franzi Kafkovi. Čert vem, že Kafka umíral a byl to asociál jako poleno, podle paní průvodkyně měl v pohledu lásku a humor a bylo to společenský tvor. Hmmm. :)))) Osobně jsem se musela smát, protože paní profesorka občas "střílela" do davu zákeřné otázky, na které (kupodivu) uměla odpovědět je má maličkost. Asi jsme si s pí. prof. padly do oka, protože nenamítala ani píp, že jsem se "nenápadně" přidala k její vycházce.
Po Kafkovi byla na řadě ještě výstava Vladimíra Boudníka v domě U Prstenu. Boudníka nemusím, ale dům U Prstenu opravdu ano, takže jsem šla i tam. No, ono míst, kde si můžete prohlédnout původní gotickou klenbu a torza fresek, není zase tolik, ne?
Nakonec jsem ještě zatáhla talí do Květinové čajovny, kde jsme si daly opětně dooobroučké čaje a moc mňam kus-kus. (Ještě že tak, jinak bych asi padla hlady.)
Bohužel jsme se musely rozloučit příliš brzy, protože jsem od půl třetí měla vyučování. Přiliš pozdě jsem přemlouvala talí, aby zůstala do zítřka. Bohužel byla již na cestě. Doma je ticho a prázdo, zjistila jsem, že mám vlastně strach. Nechci tu být sama. A ne a ne. No a nálada udělala bžuuuum, ocitla se pod bodem mrazu a basta.
Naštěstí jsem se vyhrábla zase na neutrál a teď mě tak u srdce hřeje, že MÁM KONEČNĚ PRÁCI!!!!
Sice bych měla zítra vstávat na sedmou do školy, ale oooopravdu se mi nechce. Chň. Asi budu muset, protože jinak za 14 dní nebudu vědět, do jaké místnosti se tahle blbost přesouvá. To je ale marketingový tah. Hehe.
Držte mi palce, abych přežila. Huj. :)))
Edit: Jujíííí, a už se v tom zase vezu!!! No páni, není nad to, dostat nápad, který vypadá, jako by spadl z nebe, a přitom se přímo hodí do krámu. Ehůůůůů. ^_^
 
 
Nálada: blankblank
Poslouchám: TV News
 
 
 
Lucie ~ Dangerousdangerouss on October 10th, 2007 07:45 pm (UTC)
Jsem ráda, že jsi s náma chodila. :) Doufám, že to pro tebe nebyl ztracený čas. :)
Alice Stronghold: Teddies!spiritofdream on October 11th, 2007 03:04 pm (UTC)
Výborně jsem se bavila. :)
Lucie ~ Dangerous: Booksdangerouss on October 11th, 2007 03:23 pm (UTC)
To věřím. :D
zlutasek on October 10th, 2007 08:25 pm (UTC)
A můj dnešní školní den byl přepůvabně slunečný a ryze podzimní, och ty barvy, přicházejí dny ve žlutém tónu. A jsem naopak bez práce, mám neplacené volno:) Ale už se mi krátí, stejně jako lázeňský pobyt,na němž doprovázím jednoho člena naší rodiny. A nějak příliš mne ten pracovní kolotoč spolu se školními záležitostmi a pedagogickými náslechy, výpočty taxonomie učebních cílů a vlastní ukázkovou hodinou neláká..
Alice Stronghold: Autumn love!spiritofdream on October 11th, 2007 03:07 pm (UTC)
O školní praxi mi ani nemluv. Za chvíli mě čeká, bylo fajn, když nám na katedře školy oznámili: "Najděte si školu." Hmmm. :)
Hodně štěstí a užij si ty krásné, zlaté dny vyplněné volnem.
(Anonymous) on October 11th, 2007 04:50 pm (UTC)
Alion
Lol pokud si můžete sami najít školu, pojď učit k nám! xD (Alespoň bys vytřídala mého píšerně zaujatého profesora... :))
Alice Stronghold: Ovešky!!!spiritofdream on October 11th, 2007 04:52 pm (UTC)
A kde že tě to mučí 5 dní v týdnu?
(Anonymous) on October 13th, 2007 12:49 am (UTC)
Alion
Gymnázium Jana Palacha, Praha 1. Skutečně velmi pozoruhodná instituce :).
demi_jour: smiledemi_jour on October 12th, 2007 11:26 am (UTC)
Nakonec jsem ještě zatáhla talí do Květinové čajovny, kde jsme si daly opětně dooobroučké čaje a moc mňam kus-kus. (Ještě že tak, jinak bych asi padla hlady.)

My jsme se včera se Zuzkou napřed marně snažily zjistit, co to kus-kus je, abychom si ho nakonec objednaly a usoudily, že to ze všeho nejvíc připomíná pohanku :DD
Alice Stronghold: Autumn love!spiritofdream on October 12th, 2007 12:25 pm (UTC)
No, skoro jo. :)