?

Log in

No account? Create an account
 
 
25 October 2007 @ 09:11 am
Panebože, já jsem to FAKT udělala?!  
Už jsem se tady o tom párkrát zmiňovala, ale protože opakování je matkou bůhvíčeho včetně moudrosti, kliďánko to zmíním znovu.
Dějepisáři jsou skutečně zvláštní lidé, ale jsou veskrze milí a hraví a jak známo, tak kdo si hraje, nezlobí. Máme zvláštní organizaci s názvem PPPPP - první pražská pedagogická pivní peruť (neplést s jinými 5P - první pražskou pekárnou pro pejsky, ta s námi nemá nic společného). Včera uplynulo již 13 let od založení, takže se konala velká oslava, opětně v odporném pajzlu zvaném Na Hrádku (ovšem jiné restaurační zařízení není schopno psychicky ani fyzicky snášet dovádění a popíjení pedagogů celou noc). :)

Tento rok patřil obzvláště významný a smutný, jelikož naše peruť přichází o úžasného náčelníka (dámy, kdybyste viděly, pochopily byste, proč je v mém hlasu toliko smutku. Ach!), starý byl vyměněný za nového (no, na toho se rozhodně tak pěkně nekouká). Na programu byly tradiční veselé zpěvy, podíl na veselé náladě měl i fakt, že k panáku zelené každý pijan získal los a bylo možno vyhrát krásné ceny. Mám dojem, že jsem za ten večer byla úplně jediná, kdo vůbec nic nevyhrál. (Lásko, kdybys tam byla, tak určitě vyhraješ, i kdybys nic nepila.) Nicméně ty tři panáky zelené způsobily šílenou věc (ano, musím si najít viníka. A jako vždycky, můžu říct, že za to může Pavel! :D). Kamarádi za stolem prohlásili, že je na čase zachránit čest ročníku a je potřeba zůčastnit se pivní štafety. Nastoupili jsme ve složení opravdu komickém - malá já, s velikým oparem na puse, Honza s chřipkou, Pepa, jež nikdy pivo nevypije dřív než za hodinu, a zachránce týmu Vítek, jehož um nás nakonec skutečně zachránil od ostudy.
Pravidla jsou celkem jednoduchá: čtyři lidé, z nichž musí být povinně jedna dívka (ano, proto jsem šla já, žádná jiná nechtěla), pijí postupně půl litru piva, když jeden dopije, ťukne si s dalším. Naše nezkušené mužstvo soutěžilo proti pivem protřelým a promazaným matadorům, naštěstí naše ambice nesměřovaly k jejich porážce. Představte si, že ze sedmi družstev jsme byli pátí, porazili jsme nejen prváky (kteří dopíjeli až mnoho a mnoho vteřin po nás), ale díky Vítkově rychlovypití jsme na poslední chvíli porazili i jedno zkušené mužstvo. Juhů.
Přiznávám, po dopití půllitru mi bylo špatně. Mám dojem, že takhle rychle jsem pivo nikdy v životě nevypila, trocha mi taky utkvěla na tričku, přesto v okamžiku, když jsem si ťukala s Pepou, mělo nejzkušenější mužstvo už tři piva v sobě (asi nemají dávicí reflex, já do nechápu!). Potřeba zvracet se mě držela ještě asi 15 minut, nicméně žaludek odolal. A nakonec, můžu říct, že jsem doplňovala vitamín B a léčila si tak svůj opar. Haha. Ale stejně stále nejsem schopná pochopit, že jsem do toho fakt šla, příští rok stejnou chybu neudělám! :D
Co k večeru dodat dalšího, vlastně se už nic zajímavého nedělo. Jen jsem se bavila nad tím, jak si spousty dívek stěžuje na své drahé mužské polovičky. A divné je, že mi většina závidí tu moji polovičku. No chápete to? :D
Večer jsem se dostala domů zcela v pořádku a střízlivá, ráno jsem čiperně vyskočila na nohy už v osm. Což taky nechápu. :)
Tags:
 
 
Nálada: goodgood
 
 
 
Lucie ~ Dangerousdangerouss on October 25th, 2007 10:33 am (UTC)
Takže až příští rok nebudu tak daleko, tak se nemám bát? :D
Alice Stronghold: Hunny? ^_^spiritofdream on October 25th, 2007 10:39 am (UTC)
Neeeeeee. :D
(Anonymous) on October 25th, 2007 12:32 pm (UTC)
Ada
PPPPP??? To zní slibně. Nakonec, pedagogové (pedagozi?:o))) se taky musí nějak posilnit. Mají rizikové povolání.:o))
(Já už bych ráno byla mrtvá...:o))
Alice Stronghold: Letters only for you...spiritofdream on October 25th, 2007 03:01 pm (UTC)
Já mám, své malé tělesné konstituci navzdory, na alkohol poměrně minimální reakce, snesu ho hodně, až se většina diví. Ale k odbourání zábran a na zlepšení nálady alkohol vůbec nepotřebuju. :))))
(Anonymous) on October 25th, 2007 03:08 pm (UTC)
Ada
No, to já víceméně také, ale díky práškům málo trénuju. Taky nepotřebuju pít, abych dokázala blbnout...
(Jo, mimochodem, doktorka Corriganová se právě šla alkoholizovat do Extraterrestrial Baru. Doprovází ji jeden Blondie a taky Holka, co nepotřebuje stepovací boty.
(Myslím, že ujetost tohoto komentáře hned tak někdo netrumfne...:o))
Alice Stronghold: Hunny? ^_^spiritofdream on October 25th, 2007 03:12 pm (UTC)
He a našla jsem ji dřív, než jsem objevila koment. *je na sebe pyšná*
(Anonymous) on October 25th, 2007 03:17 pm (UTC)
Ada
Já koukám, že se tu docela srandovně míjíme...:o))
Alice Stronghold: Hunny? ^_^spiritofdream on October 25th, 2007 03:19 pm (UTC)
Silně. Ale já mám takový dar odpovídat dřív, než se mě někdo zeptá, takže třeba to bude fungovat i na články. :)
(Anonymous) on October 25th, 2007 03:25 pm (UTC)
Ada

"Odpověz mi na otázku, kterou jsem nepoložila"...o))Tuhle hru hrála Alice se Zenkičim. Ti z knížky pana Fulghuma.
Alice Stronghold: Hunny? ^_^spiritofdream on October 25th, 2007 03:29 pm (UTC)
Mám v tomhle směru nedovzdělání. Přečetla jsem tolik 19. století, že mi na současnou literaturu nezbývá čas a pana Fulghuma jsem ještě neotevřela. Těším se, až to napravím. :)

A odpověď zní: "Ne! Ani na to nemysli!" :D :D :D
(Anonymous) on October 25th, 2007 03:37 pm (UTC)
Ada
Škoda, že tu není smajlík, který odpovídá stupni mojí vysmátosti...To už by nebyl smajlík, to by byl přímo...vychechtaník.
Jinak, já pana Fulghuma dlouho odkládala, ale pak se se mi do drápů dostalo Třetí přání. Druhý díl...kdy Alice odjíždí do Japonska za kamarádem, hercem Kabuki a nechá si od Mistra Morioky udělat pravé japonské tetování...A další (poslední) díl, je prakticky celý o nevázaném blbnutí a improvizaci. A jestli mi Alice byla sympatická, pak AliceAlice JSEM já. Zírala jsem... To se nedá vyprávět, to se musí vcucnout.:o))
Alice Stronghold: Autumn love!spiritofdream on October 25th, 2007 03:40 pm (UTC)
Alice in Wonderland...
(Anonymous) on October 25th, 2007 03:44 pm (UTC)
Ada
Upgradovaná verze. Ale ta moje je lepší!:)
Alice Stronghold: Hunny? ^_^spiritofdream on October 25th, 2007 03:51 pm (UTC)
No to každopádně. :)
(Anonymous) on October 25th, 2007 04:02 pm (UTC)
Ada
Chí.