?

Log in

No account? Create an account
 
 
28 October 2007 @ 06:01 pm
Šťastné a veselé...  
Asi to vypadá, že jsem se zbláznila definitivně, ale není tomu tak. O víkendu jsem si užila svůj nejkrásnější vánoční dárek. Talí mně i sobě nadělila lístky na Cirque de Solei - Delirium. Mohla bych si sice stěžovat na úzké sedačky, na nepříjemné Poláky a předraženou šatnu, ale vlastně je mi to ukradený. Představení bylo tak nádherné, že slova nestačí na to, aby se mi povedlo vyjádřit, jak jsem nadšená.
Děkuju ti, lásko!
A protože talí je mališko nemocná a unavená, tak ještě dneska zůstala celý den v pelíšku. A protože, kdo si hraje, nezlobí, tak jsem konečně vytáhla kaštánky (no, nasbírala jsem je někdy v půlce září a už byly trošky divné) a stejně jako loni jsme vyráběly zvířátka a jiné potvory. :)

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Zítra musím hlásit téma diplomky. Myslíte, že mě něco napadá? Nesnáším vaření z vody. :D
Jsem strašlivě příjemně unavená a tulící. Juj, to byl ale víkend. *_*
 
 
Nálada: lovedloved
Poslouchám: *brouká si*
 
 
 
Alice Stronghold: Hunny? ^_^spiritofdream on October 30th, 2007 10:12 am (UTC)
Re: Ex-Agnes
A jak ti budeme říkat? :)

Mám nízký tlak a v tomhle nestálém počasí je mi občas dost na omdlení, navíc jsem měla ošklivou rýmu. :)
Strašlivě ráda bych šla na koncík do Lucerny, protože opráší staré dobré časy a opětně budou hrát se Znouzecností! Jenže finance jsou finance, jsem totálně na suchu a protože bych ráda jela do Teplic, tak mi na koncík asi nevybyde. Jinak cédéčko mám, leží schované ve skříni a dostanu ho pod stromeček. Ale já jsem šikovná a už jsem ho slyšela. Je BOŽÍÍÍÍÍ!
(Anonymous) on October 31st, 2007 03:07 pm (UTC)
Re: Ex-Agnes
Budeme mi rikat treba... ehm, ja neco vymyslim. Zalozim si novy lj, tentokrat bude optimisticky a slunecny (a tak mozna i verejny?:) a pak dam vedet :)
Tak to jsi me teda ted uplne nazhavila,jak pises, ze to novy Cd do Fixy je boziiii! musim se po tom podivat!:) jinak ja uz sem vcera naverbovala kamarada, ze se mnou pujde, tak snad to klapne :) sice finance taky nemam, ale proste ujit si to nemuzu nechat, pac uz sem je nevidela ages a sem fakt zvedava!:) a co bude v Teplicich? taky nejaky koncik? u nas je ted koncertu a koncertu... clovek nevi, kam driv skocit :) no,asi bych mela do prace v prve rade... :)
Alice Stronghold: Hunny? ^_^spiritofdream on October 31st, 2007 06:04 pm (UTC)
Tak to mi nezbývá, než se těšit. :)