?

Log in

No account? Create an account
 
 
02 December 2007 @ 07:34 pm
Muhehehehe!  
Občas je strašlivě vtipný se o sobě něco dozvědět. A nejlepší je to dozvěvět se to od sebe samé. Ne, nezbláznila jsem se (jenom trošku). Problém mysli slasherovy je v tom, že co vidí, to páruje. Náhodou jsem zapnula na Markýze nějaký díl Vinettoua. Ach můj bože! Asi to pro všechny zkušenější a zkaženější slashery bude otřepané, ale... no ten film tím slashem opravdu přetéká! A takový pár Vinettou/Old Shaterhand, to by bylo něco. Ostatně, mě tak napadá, co oni tak dělají, když nestřílí zákeřné bandity? :D
No, pak jsem koukala na skoky na lyžích, opět jsem si vzpomněla na Svena Hannawalda (jo, jo, jo!!! ;D), no a ta stará dávná touha napsat si zase nějakou tu legrácku ze sportovního prostředí se dostavila.

Pro ty, kteří si tohohle miláčka náhodou nepamatují, tak je to bývalý skokan na lyžích, který jako jediný vyhrál na všech čtyřech můstcích při Turné čtyř můstků. A nevím proč, ale na tomhle chlapovi něco je. Je to kus! Tady tady, tady taky.

No a aby toho nebylo málo, prohlížela jsem si nějaké fotky, které má na blogu spolužačka Anička, a přišlo mi, že téměř všechny holky dnešní doby mají potřebu vypadat stejně. A přijdou mi opravdu divné (asi jako staré barokní obrazy). No a tak jsem přemýšlela a zjistila jsem, že pokud se s nějakou holkou kamarádím, je to ta, která vypadá úplně jinak, než všechny ostatní. Třeba Bára, zlatíčko, bez kterého bych byla na Pajde ztracená, o té se můj táta vyjádřil slovy:"No, tahle je opravdu zajímavá.", Višeň má zase úžasný elfí look. Někdy hodím fotky a můžete posoudit. :) O tom, že moje milovaná je zcela netradiční kráska tu ani mluvit nemusím, že? ^_^
Muhehe, nevšímejte si toho, jen jsem něco zjistila a musím se tomu smát. :D
Jsem jiná, lalalalala.... ;)
 
 
Nálada: bouncybouncy
Poslouchám: M*A*S*H*
 
 
 
Lucie ~ Dangerous: Nepřehlédnutelná...dangerouss on December 2nd, 2007 09:29 pm (UTC)
Viděla jsem to naposled, když mi bylo asi deset. Ale i přes to můžu potvrdit, že tam je slashe, až je to k neuvěření. ;)

Taky nechápu, proč chce každý vypadat stejně. Já mám strašně ráda školní uniformy v UK a Japonsku, ale i s tímhle názorem se tu v ČR odlišuju. :D Někdy mě ta jejich snaha být stejné (ony to nazývají "moderní") někdy až vytáčí k nepříčetnosti - a to když se mě to dotýká.
Alice Stronghold: *ňuf*spiritofdream on December 3rd, 2007 05:51 pm (UTC)
Jojo.
Chíí, a jak se ti líbí Sven? ;D
Lucie ~ Dangerous: <333dangerouss on December 4th, 2007 03:13 pm (UTC)
Líbí, líbí, je charismatický. ;D
Alice Stronghold: Snow heartspiritofdream on December 4th, 2007 03:20 pm (UTC)
Má to v sobě, co? ;D
(Je tak sladký!)
Lucie ~ Dangerous: <333dangerouss on December 4th, 2007 03:24 pm (UTC)
Hehehehe. ;)
Markétaazraelka on December 4th, 2007 12:01 pm (UTC)
Jo, Vinnetou a Old Shatterhand, když jsme to viděli s Andrejem naposledy, nahlas jsem přemýšlela co spolu asi dělali ty dlouhé noci v prérii a Andrej říkal, že kvůli mně se na to už nebude moct dívat.

A viděla jsi někdy Cobru 11. Semir a Tom, ti dva byli jasný na první poslech. Ty narážky a pohledy. Pak taky dobrej slash mi přijde Bodie a Doyle. Ale jestli bych to někdy naznačila před Andrejem asi by mě zabil, že mu chci zhnusit jeho oblíbené seriály. :)
Alice Stronghold: Winter love!spiritofdream on December 4th, 2007 12:03 pm (UTC)
Muhehehe, Cobra 11 je i na seznamu gay-seriálů, který někdo z legrace setavil na 004 serveru. A stačil mi jeden jediný díl, abych měla jasno i já. ;)
Upřímně, já mám problémy dívat se úplně na všechno, poslední dobou je to čím dál tím horší a horší, už i takový Sherlock Holmes a Dr.Watson jsou... no podezřelí. :D
Markéta: citronkyazraelka on December 4th, 2007 12:16 pm (UTC)
Jojo, člověka ten slash fakt poznamená. :D

Od tý doby co jsem začala číst H/D, tak i u filmů páruju kluky a chlapy. Třeba v sobotu dávali Rychle a zběsile a Vin Diesel tam sice měl Michelle, která je napůl chlap, ale jinak bych ho klidně spárovala s tajným poldou nebo s uraženým kámošem.