Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:

*headwall*

Jsou stavy, které nejsou záviděníhodné. Vím, že jsou i lidé, kteří jsou na tom hůř. Bráno v globálním měřítku je to většina lidí téhle planety. Ale i tak jsem rozmrzelá a když jsem rozmrzelá, tak si stěžuju. :)
Včerejší den byl báječný!!! Sraz fanoušků slashe se povedl, poznala jsem nové lidi a bylo to to nejlepší rozptýlení, které jsem v téhle situaci potřebovala. Hlavně, když tam byla i talí. Jsem nastydlá, bolí mě hlava, škrábe v krku, oči neslouží... no znáte to všichni, ne? A do tohohle stavu ještě stres z nadcházející zkoušky. I když jsem si řekla, že se nebudu nervovat, že se nic neděje, když tuhle zkoušku neudělám... ale jsou to kecy. Nejsem ochotná připustit, že by se mi nemělo povést něco, čemu věnuju tolik energie. (No, v září mě to štvalo víc.) Už od čtvrtka ležím v knížkách a poznámkách. Ne, žádnou změnu nepociťuju. Nevím nic, co bych nevěděla už před tím. A to je žalostně málo.
Chce se mi spinkat, ale v noci nemůžu spát.
Budete mi ve středu zase držet palce? Pak totiž budu moct padnout a spát... popíjet léčivé čajíšky... a těšit se na 2.2., kdy pojedu za talí. <3

Juj, hned je mi líp. :D
Tags: zkoušky
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments