Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

K jako klidná Kleio.

Jsou dny, kdy bych asi raději neměla otevírat pusu, protože co řeknu, to někoho naprudí. Nejhorší je, že vím, že to většinu lidí naštve, a řeknu to schválně. Přebytek hormonů je opravdu v jistých chvílích tragický. Je to divný, jaký fáze si člověk během jednoho měsíce prodělá (dámy vědí, že? :D). Jsou chvíle, kdy se člověk nad vším dojímá, pak přijdou chvilky otupení, pak přijde agresivní fáze (a následuje bolest). Naštěstí už máme všechny fáze za sebou, je na čase vrátit se k (jen mírně prudícímu) normálu. :)
Včera to bylo prima. Po dlouhé době jsem se vydala na společnou procházku s mamkou a byly jsme schopné spolu úplně normálně mluvit. Bylo to hezký, opravdu, ani jsem nevěděla, že mi to chybělo. Skončily jsme, kdo by to byl čekal, na nákupu a koupily jsme plnou tašku nesmyslů. Hlavně teda sladkostí. :) A taky moc dobrej svařák. :D Jako malou odměnu jsem dostala i strašlivě roztomilej dopisní papír, mamka mi ho našla sama a jen tak mi ho koupila. Juj.
Večer mě opět položila migréna, ani jsem neviděla Blood+, což mě sice mrzí, ale za bolest mi to nestálo. Ještě, že mám svou milovanou talí, která mě byť na dálku držela za tlapky.
Dneska je všechno fajn, hlava nebolí, mám dobrou náladu a taky mám mamuta. :D
Pokud jsem se včera někoho dotkla, omlouvám se.
A teď se musím vyrovnat s tím, že zítra musím do školy, abych si zapsala téma dvacetistránkového reverátu. :D
Tags: , anime, dopisy, lu, mamuti, zamýšlím se
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments