?

Log in

No account? Create an account
 
 
17 February 2008 @ 04:55 pm
Práci!!!  
Potřebuju práci!!!
Nevíte někdo o nějaký? O takový, která by vynesla cca 3000 měsíčně? Ne, nikdo? Fakt ne?!
Ale já ji potřebujůůůůůůů!
Žádná škola mě dřív jak v září nezaměstná! :-O

Edit: No, tak zatím to vypadá, že jediná práce, kterou zvládnu, je práce u Mc´Donalda, mám z toho opravdu radost. :/ Ale na druhou stranu dá se tam pracovat i o víkendu a platí stejně jako na jiných brigádách. Chjo.
 
 
 
Lucie ~ Dangerousdangerouss on February 17th, 2008 04:52 pm (UTC)
Doučuj aspoň 8 hodin týdně. :) A třeba si hctěj za 1 hodinu i 150Kč. ;)
Alice Stronghold: Něžné ňuf...spiritofdream on February 17th, 2008 04:58 pm (UTC)
Průšvih je v tom, že nemám čas osm hodin tejdně. No, i když možná kdybych doučovala po večerech, nespala, abych se mohla učit... :)
Lucie ~ Dangerousdangerouss on February 17th, 2008 05:02 pm (UTC)
A kde chceš sehnat práci, když nemáš ani 8 hodin? :( Teda do září.
Alice Stronghold: Něžné ňuf...spiritofdream on February 17th, 2008 05:06 pm (UTC)
Mám volná spíš dopoledne, odopedne ne. A nebo večery. :)
Asi zajdu do té agentury, která dělá nábor "na otroky", 770 za noc (a ne, není to za sex, to by neslo víc :D) není marný, i když je to dřina. :)
Lucie ~ Dangerousdangerouss on February 17th, 2008 05:11 pm (UTC)
A co se dělá přes tu noc? 770 není zas tak málo... A za kolik je to hodin? Tak 4x do měsíce... :)

Ono je někdy lepší něco z agentury než nic. :)
Alice Stronghold: Něžné ňuf...spiritofdream on February 18th, 2008 12:24 pm (UTC)
To je ta práce od agentury, kam jsem chtěla jít s Bárou. Může to být cokoliv. Bára říkala, že jednou třeba jen balila cédéčka do obalů, ale jindy stála u pásu a dávala na něj těžké balíky s letáky. Záleží na tom. Musím se přihlásit do té agentury a pak si stačí vybrat z nabídky. Jsou tam třeba i práce vyloženě pro holky, jako třeba balení kosmetických balíčků. Až se srazím s Bárou, tak to pořádně domluvíme. A ne, není to málo. :)
(Anonymous) on February 17th, 2008 06:28 pm (UTC)
Juliette
Co třeba zkusit callcentrum? Většinou ti vyjdou vstříc s hodinami, sama si plánuješ, jak tam budeš, ty 3000kč by sis vydělala určitě a hlavně pořád přijímají, protože operátoři odcházejí, ale jim přibývá zakázek a nestíhají to...
Alice Stronghold: Books are love!spiritofdream on February 18th, 2008 12:21 pm (UTC)
Týjo, tenhle koment jsem nějak přehlídla! Nepřišel mi na mail. :)
No, opravdu děkuju za tip, zvážím to, až budu opravdu potřebovat.
tits_teapot on February 17th, 2008 08:53 pm (UTC)
O práci bohužel nic nevím, ale Juli má s tím call-centrem dobrý nápad, moje kamarádky tam byly docela spokojené:). Chtěla jsem ti jen oznámit, že na mém el džeji máš dáreček:).
Alice Stronghold: Books are love!spiritofdream on February 18th, 2008 12:21 pm (UTC)
Jůůů, kuju!
No, call-centrum zní líp než Mc´Donald. :D
Michaelanimerha on February 19th, 2008 12:10 pm (UTC)
No, já bych věděla? Vzhledem k tomu, že jsi v Praze, tak opravdu není problém práci sehnat, věř mi.

~ pokladní v supermarketu. Nabírají vždycky. Nic moc, nicméně většinou sedíš a ty 3000 uděláš ani nemrkneš. Ovšem většinou počítej s delšími směnami.
~ fastfood. McDonald´s, ale nejen tam. Ovšem počítej s tím, že většinou budou požadovat dohodu na prováděnou práci, částečný úvazek a minimálně dvacet odpracovaných hodin týdně. Taky je to docela buzerace. Na druhou stranu nabízejí největší flexibilitu směn - jediný požadavek bývá pracovat minimálně jeden, spíše dva víkendy; jinak co si řekneš, to máš.
Vím o čem mluvím, u mekáče podávám k 28. únoru výpověď ;)
~ zábava. Provozní v multikinech, dozor v dětským koutku, cokoliv. Pravidlo palce - jakmile je to provoz o víc jak 40 zaměstnancích, vezmou tě, protože pořád potřebují lidi. Výhodou kin a podobných je, že provozní doba vyhovuje studentovi - po večerech a víkendy.
~ call centra a administrativa. Lepší práce, ovšem musíš mít štěstí ji sehnat :) tady ale spíš počítej s tím dělat ráno a přes pracovní týden.
~ jednorázovky. Hoď do googlu agenturu Index Nosluš třeba. hrubě nedoporučuju noční, je to strašlivý záhul a jestli jsi na tohle citlivá, rozkope ti to spánkový režim jako nic.
~ servírky/baristy. Zvlášť v Praze, na Starým městě - jako mladá hezká holka je vážně nejlepší vlízt do obchodu/restaurace/baru a ptát se. Neztratit naději, když tě prvních deset lidí pošle do prdele.
~ přes školu. Asistentka, knihovnice, doučování, všímej si školních nástěnek a všeho; firmy občas cíleně umísťují letáky do škol podle zaměření (na architektuře to mám před nosem pořád, akorát chtějí minimálně druhák).

tož tak. Od třeťáku na gymplu jsem byla bez práce všeho všudy asi měsíc. Věř tomu, stačí chtít - a škola se dá taky bez problémů zvládat, fakt že jo :) Tak doufám, že jsem alespoň trochu pomohla...
Alice Stronghold: Tea is love!spiritofdream on February 19th, 2008 05:24 pm (UTC)
<3
Skvělý, děkuju.
Mezitím už jsem sama oťukala pár míst a zjistila jsem, že pokud budu chtít, tak něco bude.
V mém případě je největší problém prostě v tom, že jsem pohodlná. Ne že bych nechtěla pracovat, ale nechce se mi práce shánět. Asi mě naši měli kdysi vyhodit, ona by mě nutnost donutila. :)
Michaelanimerha on February 21st, 2008 08:09 pm (UTC)
Nemáš zač, a hodně štěstí ;)