?

Log in

No account? Create an account
 
 
30 March 2008 @ 05:48 pm
Oranžové kalhoty  
Jak asi správně mnozí z vás tuší, ležím zahrabaná pod hromadami knih. Kromě příprav na hodiny a psychického vyrovnávání se s faktem, že ten Blb přijde na hospitaci a totálně mi sjel přípravu, se ještě musím vypořádat se svou vlastní leností a blbostí. Chtěla jsem si všechny seminárky udělat ještě před praxí. Chtěla, ale... No, výsledek asi znají všichni, kteří nedělají věci v čas.
Celý tenhle zmatek a kolotoč mě přivedl k rozhodnutí, že letos v květnu žádné státnice nebudou. Do toho všeho, s čím se budu muset rvát, už se mi prostě nevejdou. Zbláznit se fakt nehodlám. Prostě budou v zimě, ono se toho zase tak moc nestane.
Venku svítí slunce o sto šest a já neměla náladu na jakoukoliv práci, natož na nějaké blbé připomínky a kritizování mé práce. A tak jsem se sebrala, nasadila sluchátka a poprvé jsem si na sebe oblékla své oranžové kalhoty. A pak se to stalo. Zapnula jsem je, aniž bych zadržovala dech. A ještě zbylo místo na dýchání. Při sesení už se nezařezávají do míst, kde to není zrovna dvakrát příjemné. Nevěřícně jsem se dívala na své bříško a nohy. Lidičky, po týdnu praxe jsem shodila o dvě a půl kila. Jak moc to bude po měsíci? Nevím, jestli se mám radovat a nebo bát. (Asi radovat :D)
Máááám oranžovééééé kalhotýýýýý... lalalalaláááááá!

Toto zjištění mě uvrhlo do takové nálady, že jsem se po procházce vrhla i na nějakou tu seminárku. No, mám sice jen dvě stránky a kousek, ale jsem ráda, že jsem konečně začala. Ostatně, je to o Ústí nad Labem, což mě baví moc, moc, moc.

No, a to je vše. Snad. Jdu si předělat přípravu podle připomínek. :)
 
 
Nálada: busybusy
Poslouchám: Hm...
 
 
 
Lucie ~ Dangerous: Kanji Springdangerouss on March 30th, 2008 08:34 pm (UTC)
Znamená tvoje rozhodnutí posunout si státnice něco zásadního? Jako že si mám hledat kolej, protože nebudeme bydlet, protože bys neměla za co, nebo tak něco?

Ale jinak jůůů. :)
Alice Stronghold: Něžné ňuf...spiritofdream on March 31st, 2008 12:38 pm (UTC)
V zásadě asi ne, i když kolej si hledej tak jako tak, Dana se neozývá a já se obávám. :/
Práci si můžu najít, i kdyby to měly být brigády. :)
Lucie ~ Dangerousdangerouss on March 31st, 2008 12:45 pm (UTC)
A nechtěla bys jí třeba zavolat nebo tak něco? :) Abychom to věděly jistě, jestli ano nebo ne? Čekat na to, až se ozve, to bychom se taky nemusely dočkat. Spoléhat na druhé se nevyplácí. :)
aliceingarden: laliceingarden on March 31st, 2008 10:05 am (UTC)
Hele, ne že se nám po měsíci praxe ouplně rozplyneš! S mírou, s mírou...:o)
Alice Stronghold: Cookie!spiritofdream on March 31st, 2008 12:38 pm (UTC)
Kéž by, kéž by. :D