Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Lingvistické psycho.

Termíny jsou strašlivá věc. Seminární práce měla být odezvdáda do konce dubna. No, nicméně nestalo se. Podmínky se tedy změnily. Seminární práce se musí odevzdat dva týdny před zkouškou. Napsala jsem svou seminární práci o víkendu a už od pondělka běhám a sháním pana dr., abych mu svou práci dala. Včera dopoledne jsem vzdala hledání a nechala práci na katedře v jeho osobní schránce. Dnes odpoledne mi napsal, že mám v práci překlepy a chyby a že ji mám předělat a zítra odevzdat. Což je od něj sice milé, nicméně já zítra v 7:15 jaksi odjíždím pryč (povinně). Vrhla jsem se na přepisování, abych zjistila, že nejsem schopná najít vlastní překlepy. Tak jsem si práci chtěla vytisknout, že třeba lépe odhalím nedostatky. Tiskárna is dead! Opět jsem zoufale psala panu dr., se kterým jsem si mezitím vyměnila značnou dávku emailů objasňujících vzniklá nedorozumnění. Bylo mi značně nanic, neb jsem ještě musela nakupovat a balit. A opravovat. A shánět někoho, kdo by mi to vytiskl (pokud možno zdrama)...
Zastracená lingvistika se nakonec vyřešila. Pan dr. se smiloval, asi mu došlo, že nejedná s blbem. Dovolil mi práci zaslat elektronicky. Uf.
Poznámky k opravě ještě nenapsal. Jestli napíše, tak to mám špatný. K emailu se dostanu až v úterý večer. A hádejte, kdy je poslední, totálně vražedný termín? Aaano, je to v pondělí ráno.
Tak mi držte palce. Ať mi to dobře dopadne.
Jo a taky ať na té exkurzi neumřu. Šumava totiž v následujících pěti dnech bude odolávat nájezdu šílených historiků. :)
Tags: , historické exkurze, zkoušky
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments