?

Log in

No account? Create an account
 
 
01 June 2008 @ 11:00 am
The Pub  
Krom mé milované Dangie, slavil včera své narozeniny také můj úžasný Velký bratr (a je mi fuk, že je prakticky o 14 dní mladší, ale je opravdu velký!). Letos mi konečně vyšla oslava jeho narozenin, celé ty tři roky před tím je slavil vždycky v době, kdy jsem byla na historické exkurzi. Sice nám to letos nevyšlo tak, abychom to oslavili spolu, jak tomu bývalo kdysi za našich gymnaziálních let, ale oslava byla.
Venku bylo horko k zalknutí, mraky sice slibovaly bouřku, ale známe. Vyrazila jsem ve své nové zavinovací sukýnce (<3) vstříc oslavě. Cestou jsem na Karlově náměstí opětně viděla dvě mladé (velmi mladé!) slečny, které se k sobě přítulily.
Jak jsem se na večer těšila, tak se mi tam ani moc nelíbilo. Pivo už dlouho nepiju, zvedá se mi z něj žaludek. A to včera bylo navíc neskutečně odporný. Mám podezření, že v tom Pubu ještě schválně přitápěli, aby hosté více pili. Když jsem vylezla z pivního sklepa ven na ulici, abych napsala zprávu (neb dole v horku nebyl signál), zjistila jsem, že je naprosto úžasná bouřka a prší. Nikdy jsem nezažila bouřku ve městě. Je to nádhera!!!! *_* (A ten kyslík všude okolo!) Vrátila jsem se dolů plně rozhodnutá, že se slušně rozloučím a půjdu domů. Jako by to tušili, začali si mě kámoši předhazovat jeden po druhém a začali si se mnou rozprávět. Hihíí. Z původního rozhodnutí se nakonec stalo dalších 45 minut v horku. To už bylo suprový. Ale pak jsem se zvedla a odešla. Právě v čas, jelikož všichni začínali být silně přiopilí, na což jsem ve svém kompletně střízlivém a nerozjetém stavu neměla náladu. Ale nakonec to byla moc pěkná oslava, škoda, že tam zpočátku byla taková nuda.
Cestou domů jsem neodolala bouřce a lehkému deštíku. Sešla jsem si pěšky dolů až na Karlák, nutno říct, že v jednom momentě přišel zvláštní upgrade. Ocitla jsem se ve vlastní povídce, zcela nevědomně jsem se vydala cestou, kterou jsem nikdy dřív nešla a kterou se prochází i jedna postava, naštěstí se mi to co jí nestalo. :) Naopak, bylo mi krásně, vzduch byl tak svěží a fialově zářící...
A doma v pelíšku jsem ještě skoro hodinu ležela pod otevřeným oknem, jen tak rozvalená na peřině a přemýšlela jsem, jak mi za pár dní bude hrozně krásně.
Tralala. :)
 
 
 
Lucie ~ Dangerousdangerouss on June 1st, 2008 10:20 am (UTC)
Chí, co se stalo, že ti už nechutná? :)
Ten podnik nevypadá i jen takhle z popisu nijak vábně.
A juj, jak to, že to bylo fialové? :-o
Alice Strongholdspiritofdream on June 1st, 2008 10:25 am (UTC)
No, on byl docela příjemnej. Pivaři ho musejí milovat! Točí se tam Plzeň a člověk nemusí čekat na obsluhu, ale pije si, jak je mu libo. Ale to horko!!!!! Fuj.

No, nechutná, nechutná. Od posledního 5P jsem pivo nepila, přestalo mi chutnat. Hoegarden je sice taky pivo, ale to je něco jinýho. :) Loni jsem měla pivní rok, letos to je bezpivní rok. :D
Lucie ~ Dangerousdangerouss on June 1st, 2008 10:30 am (UTC)
To s tou obsluhou nechápu. :D
ext_74555 on June 2nd, 2008 07:14 am (UTC)
Tím myslíš takové to, jak je u každého stolu pípa a člověk si točí sám? Ono to vypadá na první pohled jako skvělý nápad, ale já si to pivo radši nechám natočit u někoho, kdo to umí, aby se to dalo pít.
Alice Strongholdspiritofdream on June 2nd, 2008 10:17 am (UTC)
No, moji kamarádi mají s točením docela zkušenost, takže jim to vyhovuje. Já bych si natočila tak leda pěnu. :D