Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

The Pub

Krom mé milované Dangie, slavil včera své narozeniny také můj úžasný Velký bratr (a je mi fuk, že je prakticky o 14 dní mladší, ale je opravdu velký!). Letos mi konečně vyšla oslava jeho narozenin, celé ty tři roky před tím je slavil vždycky v době, kdy jsem byla na historické exkurzi. Sice nám to letos nevyšlo tak, abychom to oslavili spolu, jak tomu bývalo kdysi za našich gymnaziálních let, ale oslava byla.
Venku bylo horko k zalknutí, mraky sice slibovaly bouřku, ale známe. Vyrazila jsem ve své nové zavinovací sukýnce (<3) vstříc oslavě. Cestou jsem na Karlově náměstí opětně viděla dvě mladé (velmi mladé!) slečny, které se k sobě přítulily.
Jak jsem se na večer těšila, tak se mi tam ani moc nelíbilo. Pivo už dlouho nepiju, zvedá se mi z něj žaludek. A to včera bylo navíc neskutečně odporný. Mám podezření, že v tom Pubu ještě schválně přitápěli, aby hosté více pili. Když jsem vylezla z pivního sklepa ven na ulici, abych napsala zprávu (neb dole v horku nebyl signál), zjistila jsem, že je naprosto úžasná bouřka a prší. Nikdy jsem nezažila bouřku ve městě. Je to nádhera!!!! *_* (A ten kyslík všude okolo!) Vrátila jsem se dolů plně rozhodnutá, že se slušně rozloučím a půjdu domů. Jako by to tušili, začali si mě kámoši předhazovat jeden po druhém a začali si se mnou rozprávět. Hihíí. Z původního rozhodnutí se nakonec stalo dalších 45 minut v horku. To už bylo suprový. Ale pak jsem se zvedla a odešla. Právě v čas, jelikož všichni začínali být silně přiopilí, na což jsem ve svém kompletně střízlivém a nerozjetém stavu neměla náladu. Ale nakonec to byla moc pěkná oslava, škoda, že tam zpočátku byla taková nuda.
Cestou domů jsem neodolala bouřce a lehkému deštíku. Sešla jsem si pěšky dolů až na Karlák, nutno říct, že v jednom momentě přišel zvláštní upgrade. Ocitla jsem se ve vlastní povídce, zcela nevědomně jsem se vydala cestou, kterou jsem nikdy dřív nešla a kterou se prochází i jedna postava, naštěstí se mi to co jí nestalo. :) Naopak, bylo mi krásně, vzduch byl tak svěží a fialově zářící...
A doma v pelíšku jsem ještě skoro hodinu ležela pod otevřeným oknem, jen tak rozvalená na peřině a přemýšlela jsem, jak mi za pár dní bude hrozně krásně.
Tralala. :)
Tags: narozeniny, pivíčko, shoujo-ai
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments