Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Vrrrrou!

Po chvilce odmlčení jsem zase zpět se svým bezpředmětným plkáním. Komu se stýskalo, nechť pípne třikrát. :)
Stále se učím, dneska jsem opustila textovou lingvistiku a raději se zaměřila na druhou polovinu zkoušky, na pragmatiku. Nevěřili byste, jak primitivní, srozumitelná a jednoduchá se mi najednou pragmatika zdá, když ji porovnám s lingvistikou. Do večera ji umím. Tak. *věří si*
Nicméně, dost bylo školy, chci mluvit o příjemnějších věcech. V sobotu, na té mírně podivné oslavě, jsem u baru zaujala jednoho mladíka. Hrozně se mu líbily mé zvířátkové náušnice, zkoumal, cože za tvorečky se mi to v uších houpají. Je sice pravda, že tygříka si spletl se šnekem, ale což. :D Víte, bylo to snad úplně poprvé, co mi nějaký zcela cizí mladík něco pochválil. Jen tak. Ta malá patnáctiletá holka vě mně se tetelí blahem, protože sledovala, jak všichni šílí po jejích kamarádkách, ale po ní ne. Ha, stačilo pár let a malé já se dočkalo. :D Vypadal, že by se se mnou dal i do řeči. Ehm, no nic. *zvyšuje si sebevědomí* :)
Když jsem v pondělí čekala na talí a na Jasmine, než opustí nádražní wc, prošel kolem náhle nějaký mladík, který se na mě otočil a řekl mi, že mě nechce vyrušovat, ale že mi musí říct, že mám krásnou barvu kůže. WTF? Zbláznili se snad najednou všichni? :)) Sice nevím, co přesně mi tím chctěl sdělit, ale jako urážku to očividně nemyslel, takže to potěšilo.
A třetí vrou přišlo v úterý. V Květinové čajovně jsme s talí byly skoro samy a byly jsme očividně nejlepší hračkou a pelíškem pro zdejší košišku! Když přiběhla, zrovna jsme si vybíraly čaje, takže nás svým příchodem vylekala. Následně neváhala, vyskočila si na mě, otlapkala si mě a stulila se. Při popíjení čaje jsem kočku nenápadně přesunula na talí. Taky byla otlapkaná. :D Btw, v aktuální nabídce Květinové čajovny je ňamka s názvem Magický měsíc. Je to zelený čaj a je božský! Když talí obědvala kuskus, kočička se zase přesunula ke mě, kde jí bylo decentně drobeno na hlavu. Taky nám pak předvedla, jak krásně se umí umýt. :) Jednou nás sice číča opustila, neb zkoumala své venkovní teritorium, ale zase se k nám vrátila! <3 *_*
Před odchodem jsme si s ní hrály, propiska na provázku je ta pravá kořist pro domácí šelmu. Byla neskutečně kawaiiiiiiiiiiiii!
No, a to je z toho vrrrrouání asi všechno, až na ty talíiny přijímačky to byly příjemné dny. A léto už brzy bude! <3
No a já se jdu zase asi učit. :)
Tags: košišta, lu, čaj, čajovny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments