Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Hříčky vedra

Dobrovolně jsem šla nakupovat. Mamka sháněla knížku pro taťku k svátku a já se dobrovolně nabídla, že ji koupím. Navíc na ni mám v Luxoru desetiprocentní slevu, tak proč ji nevyužít, že?

V nesnesitelném horku jsem se vydala nákupům vstříc, aby mi ve smíchovském knihkupectví řekli, že nic takového ještě nevyšlo. Nenechala jsem se vytočit a alespoň jsem se odplazila na nákup ňami čaje. Jenže to bych nebyla já, abych zase narazila na překážky. V Oxalisu stály dvě postarší/staré paní, které se slečny čajovnice pořád na něco ptaly, všechno očichávaly a tak. Nevadí mi, když tohle někdo dělá, fakt ne. Taky občas potřebuju něco zjistit. Ale poté, co to udělaly už u osmého čaje a poté, co se zeptaly, proč se ledový čaj jmenuje ledový čaj, ztratila jsem trpělivost. A slečna čajovnice asi taky, protože se zeptala dam, jestli si chtěji něco koupit. Dámy se zamyslely, podotýkám, že dlouze, a pak řekly, že se poradí. Slečna čajová přešla ke mě, zeptala jsem se na After Eight, protože jsem ho neviděla (ano, byl přímo pod mým nosem), slečna ho našla, navážila, já ho zaplatila a odešla jsem. Ušla jsem asi dvacet metrů směrem k obchoďáku, než mi došlo, že After Eight jsem vůbec nechtěla. Pročež jsem se vrátila a zase narazila na vyptávající se baby, které si jako objekt svého zájmu tentokrát zvolily kávu a ne čaj. Nakonec si fakt i něco koupily. Znovu jsem se usmála na čajovou slečnu a znovu se zeptala, jestli mají After Eight. Jak debil! Ale opravila jsem se rychle a zeptala se na Irish Cream, pro který jsem původně šla. :D Tak jsme se se slečnou zasmály a já odcházela s tím, že tentokrát už jsem se fakt nepřeřekla.
Statečně jsem se vydala do Tesca, abych si koupila depilační krém, protože jsem zjistila, že léto se fakt blíží. Nechápu, proč je Veet tak drahej. A nechápu, proč tam nemají i jiné značky než tuhle. Takže jsem nepochodila. Teda vlastně naopak. Zašla jsem do jedné menší drogerie kousek od Anděla a tam náhle měli i něco, co stojí míň než 249 korun. Ha.
Pak jsem si skočila na poštu, abych poslala dopis Bobbie do USA, a protože jsem masochista, tak jsem se vydala v tom horku na Václavák do velkého Luxoru, jestli tam tu knížku náhodou nemají. Měli. Ale než jsem tam došla, tak moje ubohé nožky dostaly strašlivě zabrat. Ano, podcenila jsem své nohy. Ale když ta sukně a ty vysoké boty jsou tak krásný! :D *chladí*
Kniha koupena. U pokladny mi vypadly všechny drobné. Tak jsem se sebrala. Upadla mi ta knížka. Tak jsem ji sebrala. Zase mi spadly drobné. To už jsem si připadala jako debil a proklínala jsem gravitaci. No, a aby toho nebylo málo, tak mi spadly z hlavy sluneční brýle. :)
Jak ráda jsem doma. To vedro mě ničí. :D
Tags: knihy, nakupuju, čaj
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments