?

Log in

No account? Create an account
 
 
23 June 2008 @ 05:31 pm
Hříčky vedra  
Dobrovolně jsem šla nakupovat. Mamka sháněla knížku pro taťku k svátku a já se dobrovolně nabídla, že ji koupím. Navíc na ni mám v Luxoru desetiprocentní slevu, tak proč ji nevyužít, že?

V nesnesitelném horku jsem se vydala nákupům vstříc, aby mi ve smíchovském knihkupectví řekli, že nic takového ještě nevyšlo. Nenechala jsem se vytočit a alespoň jsem se odplazila na nákup ňami čaje. Jenže to bych nebyla já, abych zase narazila na překážky. V Oxalisu stály dvě postarší/staré paní, které se slečny čajovnice pořád na něco ptaly, všechno očichávaly a tak. Nevadí mi, když tohle někdo dělá, fakt ne. Taky občas potřebuju něco zjistit. Ale poté, co to udělaly už u osmého čaje a poté, co se zeptaly, proč se ledový čaj jmenuje ledový čaj, ztratila jsem trpělivost. A slečna čajovnice asi taky, protože se zeptala dam, jestli si chtěji něco koupit. Dámy se zamyslely, podotýkám, že dlouze, a pak řekly, že se poradí. Slečna čajová přešla ke mě, zeptala jsem se na After Eight, protože jsem ho neviděla (ano, byl přímo pod mým nosem), slečna ho našla, navážila, já ho zaplatila a odešla jsem. Ušla jsem asi dvacet metrů směrem k obchoďáku, než mi došlo, že After Eight jsem vůbec nechtěla. Pročež jsem se vrátila a zase narazila na vyptávající se baby, které si jako objekt svého zájmu tentokrát zvolily kávu a ne čaj. Nakonec si fakt i něco koupily. Znovu jsem se usmála na čajovou slečnu a znovu se zeptala, jestli mají After Eight. Jak debil! Ale opravila jsem se rychle a zeptala se na Irish Cream, pro který jsem původně šla. :D Tak jsme se se slečnou zasmály a já odcházela s tím, že tentokrát už jsem se fakt nepřeřekla.
Statečně jsem se vydala do Tesca, abych si koupila depilační krém, protože jsem zjistila, že léto se fakt blíží. Nechápu, proč je Veet tak drahej. A nechápu, proč tam nemají i jiné značky než tuhle. Takže jsem nepochodila. Teda vlastně naopak. Zašla jsem do jedné menší drogerie kousek od Anděla a tam náhle měli i něco, co stojí míň než 249 korun. Ha.
Pak jsem si skočila na poštu, abych poslala dopis Bobbie do USA, a protože jsem masochista, tak jsem se vydala v tom horku na Václavák do velkého Luxoru, jestli tam tu knížku náhodou nemají. Měli. Ale než jsem tam došla, tak moje ubohé nožky dostaly strašlivě zabrat. Ano, podcenila jsem své nohy. Ale když ta sukně a ty vysoké boty jsou tak krásný! :D *chladí*
Kniha koupena. U pokladny mi vypadly všechny drobné. Tak jsem se sebrala. Upadla mi ta knížka. Tak jsem ji sebrala. Zase mi spadly drobné. To už jsem si připadala jako debil a proklínala jsem gravitaci. No, a aby toho nebylo málo, tak mi spadly z hlavy sluneční brýle. :)
Jak ráda jsem doma. To vedro mě ničí. :D
 
 
Nálada: hothic!
Poslouchám: Mig 21
 
 
 
Lucie ~ Dangerousdangerouss on June 23rd, 2008 04:17 pm (UTC)
*válí se smíchy po zemi*
*chladí talí*
:-***
Takže máš AE i IC? :D
No jo, je drahej. Chm, já depilqační krém nikdy nepoužívala. Jak to funguje? :D A co sis pak koupila?
Alice Strongholdspiritofdream on June 23rd, 2008 04:23 pm (UTC)
Hehe, mám oba. AE si nechám, zjistila jsem, že mi doma došel. :)

Jak funguje krém... no prostě to ty chlupy sežere. :D
Lucie ~ Dangerousdangerouss on June 23rd, 2008 04:36 pm (UTC)
To zní pohodlněji než holení... :D
Alice Strongholdspiritofdream on June 23rd, 2008 04:46 pm (UTC)
Nic pro citlivou kůžu. :)
Lucie ~ Dangerousdangerouss on June 23rd, 2008 04:49 pm (UTC)
To já nevím, jakou mám kůži, ale mohla by být pak suchá, co?
Alice Strongholdspiritofdream on June 23rd, 2008 04:55 pm (UTC)
Suchá to ani ne, ale spíš taková podrážděná. Třeba jinak reaguje na krémy nebo sluníčko. Ale za pár hodin se uklidní. :)
(Anonymous) on June 23rd, 2008 07:50 pm (UTC)
Alion
Vidím, že nejsem jediná, koho vedro ničí. Já skoro umírám, když každý den odpoledne šlapu kopec až skoro na Hrad do práce.
Jinak obdivuji ten depilační krém, mně vždy přišlo, že je neuvěřitelně drahý. Vypotřebovala jsem ho strašně rychle. :(

Tvoje nohy velmi dobře chápu, taky je takhle mučím pro krásu na vysokých podpatcích (je to mnohem pohodlnější ke kalhotům, protože je už nemusím ohrnovat o půl metru XD).
Ale hlavně, že jsi pořídila. ;)
Alice Strongholdspiritofdream on June 24th, 2008 08:27 am (UTC)
Jůůů, kde pracuješ? Že bych třeba zašla na návštěvu. :))

No, mně krémy vydrží docela dlouho. A hledám cokoliv jinýho, než Veet, protože ten je drahej. Ještě mám zbytek od loňskýho, ale nemohla jsem ho najít, tak jsem si myslela, že došel. Takže mám teď jeden a půl. :D

Hih, já neměla podpatky, ale hodně vysoký botičky. Ony jsou pohodlný, ale jak člověk tlačí nožky do toho pásku... au au. :D Já v podpatcích chodit neumím. Zkoušela jsem to a odřela jsem si kolínka. :D
(Anonymous) on June 24th, 2008 08:56 am (UTC)
Alion
Pracuji na zahraničním výboru, kanceláře mají hned pod Hradem, takže výhled je krása (častěji se kochám výhledem než pracuji, pšt XD).

Já mám pocit, že Veet má na tyhle depilační krémy monopol. Nikdy jsem neslyšela u nás o jiné firmě. Možná se znovu podívám na ten krém, strojkem šílím bolestí, vosk bych si na nohy nedala ani za nic, krémy jsou skvělý, ale přijdou mi právě moc drahý na to, že je to vlastně to samé co žiletka, kterou používám.

Fakt? Ono to není tak těžký na nějakých menších podpatcích a já ocením jakékoliv, když přestanu courat konec kalhot po zemi. :)
Alice Strongholdspiritofdream on June 24th, 2008 08:59 am (UTC)
Tak na zahraniční výbor asi na návštěvu nepůjdu. Ale ten výhled, ten musí být nááádhernej! *_*

Hih, mám krém značky Opilca. XD

No, mně zase skoro každý vyvýšení na botě vadí. Nosím ráda vysoký boty, takový ty skorocelý vysoký, ale podpatky ne-e. Asi je to tím, že mám křivou páteř a nedokážu udržet balanc. :D