Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Vzpomínky na Bombay

Hih, no a je to tady. Já věděla, že to tak dopadne. Neptejte se, jak jsem to mohla vědět, prostě jsem to věděla. Talí a já jsme počínaje dnešním dnem spolužačky. (Budeme si dávat rande na dvoře nebo na záchodě.XD)
Hodinu dnešního dne jsme strávily ve frontě na studentský průkaz, to vám byla bžunda. *ironová* Ale není fér, že Dangie vypadá na ISICu poměrně pěkně, narozdíl od toho xichu, který tam už čtvrtým rokem čumí na mě. No nic, mluví ze mě žárlivost. :)
Poté jsme se byly maličko cournout (mám nové tílko z Komoda, juhuhůů!), abychom zase skončily v čajovně. A dostávám se k tomu hlavnímu. ČAJ! Totálně ňami čaj z Dobré čajovny na Václavském náměstí. Jmenuje se Vzpomínky na Bombay a pije se s mlíčkem a medem. Věřte nebo ne, ale chutná jako hořká čokoláda! Plus nějaké to koření, které ho dovádí k dokonalosti. Mohla bych ho vypít tak litr!!! *stále se olizuje* Takže máme další tip. Jo a taky jsme zblajzly sladký kuskus s oříšky, mandrinkami a tvarohem, hihííí. Taky ňam.
Až navštívíte nějakou pobočku Dobré čajovny, určitě vyzkoušejte, nebudete litovat (teda pokud nemáte rádi chuť čokolády, tak samozřejmě nepít. :D) a určitě se taky budete olizovat jako my. Sice stojí 98 korun a určitě se v Teplicích či jinde pořídí i levněji, ale stojí to za to (a já jsem docela šetřílek, takže to už je věc, když jsem ochotná dát za čaj tolik prachů. :D)! Jujííí!
Jen si teď trošku připadám jako naspeedovaná veverka, ale to přejde. Dobrou chuť všem. ;)
Tags: , lu, čaj, čajovny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments