?

Log in

No account? Create an account
 
 
15 August 2008 @ 10:30 am
Anooooooooooooooooooooooo!  
Kluci, vy jste úžasný!!!! *_*

Jarda s Ondrou to dokázali. Jupíííííííííííííííí.
 
 
Nálada: ecstaticecstatic
Poslouchám: voda šumí
 
 
 
(Anonymous) on August 16th, 2008 07:44 pm (UTC)
Aenda
Koukám že nejsem jediná kdo propadl sportu v Tv, i když to není to proč se ozývám. Vím že to sem asi nepatří, ale hledám někoho, kdo by se mnou dislutoval o mých literárních výtvorech a zároveň mě navraždil za chyby v gramatice nebo za názory 14-leté holky které se v tvorbě objevují. Před pár týdny padlo tohle rozhodnutí, když si vyslechla komentáře dospělích nebo některých vrstevníků na mou tvorbu a zjistila že bych ráda vlasně znala názor někoho, kdo tumu alespon trochu rozumí. Kdybys prosím znala takového ochotného člověka budu vděčná.
(Anonymous) on August 16th, 2008 07:46 pm (UTC)
Aenda
Koukám že nejsem jediná kdo propadl sportu v Tv, i když to není to proč se ozývám. Vím že to sem asi nepatří, ale hledám někoho, kdo by se mnou dislutoval o mých literárních výtvorech a zároveň mě navraždil za chyby v gramatice nebo za názory 14-leté holky které se v tvorbě objevují. Před pár týdny padlo tohle rozhodnutí, když si vyslechla komentáře dospělích nebo některých vrstevníků na mou tvorbu a zjistila že bych ráda vlasně znala názor někoho, kdo tumu alespon trochu rozumí. Kdybys prosím znala takového ochotného člověka budu vděčná. Předem díky minimálně za přečtení tohoto komentáře.
Alice Stronghold: Books are love!spiritofdream on August 17th, 2008 12:25 pm (UTC)

Ahoj!
Jsem ráda, že ses mi po tak dlouhé době ozvala. Mohla bych se třeba i vyptávat, jaké byly prázdniny, jak se ti vyléčilo zranění a jak se máš, co ty na to? :)
Co se týče tývch gramatických chyb, co k tomu říct. Děláš jich hodně a jakožto češtinářka musím skřípat zubama. Neber to jako něco, co by tě mělo urazit, ale jako věc, od které se můžeš odpíchnout. Jestli budeš potřebovat, stačí, když mi své věci pošleš, já ti je opravím. Jen mě nesmíš pak pokousat za to, když ti i vysvětlím, proč je to špatně. ;) Třeba ti to pomůže a budeš se vylepšovat. (Jako že určitě jo!)
Co se týče jiných chyb, děláš jich málo, za což zasloužíš ohromnou pochvalu. Možná máš občas názory jako čtrnáctiletá holka, možná jsou tvé věci naivní a nevypsaná, ale to přece není špatně. Ve svém věku máš absolutní právo být naivní. To se taky časem poddá. Za pár let se podíváš na to, cos napsala v téhle době, usměješ se a přitom uvidíš, jaký jsi udělala ohromný posun. (I já, když se dívám na věci ze svých začátků - a upozorňuju, že jsem si začala psát v mnohem pozdějším věku, odhaluju naivní názory a totální nevypsalost. Je to docela sranda. :D)
A abych si neumluvila zobák, tak už to utnu. Kdybys chtěla, jsem ti ku pomoci. spiritofdream@gmail.com