Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Máme na noze sluníčko

Není nad to udělat si před zkouškou takovou malou mentální pauzu. Talí díky školní neskutečně ujeté organizaci potřebovala přespání. A osud tomu chtěl, že naši zrovna náhodou odjeli pryč, takže z přespání se vyklubal den a kousíček s talí navíc.
Ve středu jsme navštívily nový čajovnový objev pod Nuselskými schody jménem Jedna báseň. Zprávu o návštěvě v brzké době určitě najdete na našich čajových stránkách, protože to skutečně byla jedna báseň. Ty prostory, ty čaje! Ach! Přemýšlela jsem dlouho předlouho, co bych mohla vytknout, nenašla jsem. :)
I když ve čtvrtek musela talí vstávat ošklivě brzy, už naše vzájemné pohledy v tramvaji cestou do čajovny napovídaly, že spát brzy se rozhodně nepůjde. Ehm, pardon. *blažený úsměv*
Ve čtvrtek večer slavili dva moji spolužáci z gymplu narozeniny, plus další spolužáci odjezd do zahraničí. Sešlo se nás překvapivě hodně a ačkoliv jsem se bavila dobře, vzduch v místnosti neexistoval, zato kouře bylo až překvapivě hodně. Talí šla se mnou, vypily jsme si svou nelegálně udělanou almond coladu a šly spát. Venku bylo po dešti a ten příval vzduchu byl skoro vražedný...
Usoudila jsem, že naši se včera určitě nevrátí, takže jsem si tu talí nechala ještě jeden večer a kousek dne. Dneska jsem sice už musela dělat věci do školy, ale byla moc hodná a doprovodila mě do knihovny a pak jsme se chvíli ještě toulaly po městě. Chí, mám dárek pro maminku k narozeninám. To jsem ale hodná dcera, že? :)
Včera byl nehorázně praštěný den. Mám dojem, že měl minimálně tak 48 hodin, protože dopoledne, odpoledne a navečer, to byly úplně jiné dny. Jiné nálady, jiné vztahy. Slzy, smích, polibky... a lihovkové sluníčko namalované na noze. Není nad to být šílená, ne? ;)
No, a to je asi tak všechno. Vypisuju si poznámky z knih, mám migrénu, je mi maliničko smutno a taky jsem nervní z pondělka. Chci pondělí večer!
*medvěd*
Tags: kamarádi, lu, zkoušky, čaj, čajovny
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments