Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

I think I can fly today!!!

Nevím, jak to říct...
Už od šesti od rána, když jsem se protrhla ze spánku (sen sem napíšu asi někdy později),to začalo. Celé dopoledně mě to pronásledovalo a ve 13:29 přesně TO bylo tady!!! Ve 13:29 přesně jsem započala dvaadvacátý rok svého života :)


Hned ráno mi poslala moje malá kámošenka zprávu, ve které stálo: "Doufám, že dneska se nároďák bude snažit...Už kvůli tobě!" :)
Z knihovny mi přišla zpráva o rezervaci, ve kterou jsem už skoro ani nedoufala. Nerada jsem opouštěla pohodlí domova, zvláště, když jsem viděla pouze první dvě třetiny z tak důležitého zápasu. Ale škola je hold škola. Cestou jsem se stavila v té knihovně. Před ní jsem málem porazila kluka. Červené tričko, na hrudi Supermaní S ...a pod ním nápis I am a super girl!. Božííí:)

Ve škole mi kamarádka Lucie (Světlonoška...říkám to pořád!) popřála (Kde přišla na to, že mám narozky? a sdělila mi novinu, kterou vydejchávám ještě teď. Zkoušku s Úvodu do kulturní historie jsem napsala nejlépe ze všech! Koukala jsem na ni jako na svatý obrázek? Nespletla se? Není to omyl?! No...a není!!! Já jsem to NAPSALA!!! A to jsem byla ochotná smířit se i s trojkou:)

V tom samém okamžiku mi zvoní telefon, ve kterém mi otec sděluje, že Sborná jede domůůůůů!!! Zařvala jsem tak hlasitě, že se celá chodba značně vyděsila. Jen kámoš alias Antilopa se usmál, protože pochopil, o co jde.

A pak jsem dostala zápočet ze Stylistiky...

Doma mi maminka předala dárek
Pak mi dal dárek tatínek...Jmenuje se Frankie (protože všechny moje věci mají jméno:D...původně to měl být Ajk, ale nehodí se to k němu :D)
Přišel i jeded malý gratulant :DDD
No a pak mi dali každý jednu kytišku...ale varuju, protože tady je fotka mojí současně-blond maličkosti...

Bože...já zítra tu písemku psát nechcííííí!!!

Tags: fotky, narozeniny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments