?

Log in

No account? Create an account
 
 
05 October 2008 @ 10:51 am
Kterak jsem sbalila servírku. :D  
Jej, včera jsem se opravdu velmi dobře bavila. Pořádně jsem pokecala s protějšky svých spolužaček a šířím knižní "kulturu", jelikož jsem je donutila, aby si sehnali a přečetli cokoliv od Kulhánka. S ohledem na to, že ani jeden z nich neotevřel jinou knížku než skripta, byl jejich příslib k četbě opravdický úspěch. :D Taky bylo moc fajn vidět Fotografku, kteroužto jsem naposledy viděla loni před Vánoci. Málem jsem omřela, jelikož Péťa vyprávěla historky z Tuniska. Měla bych s sebou nosit diktafon, protože za styl, jakým dokáže tahle holka vyprávět, by se Vladimír Menšík opravdu nemusel stydět. Tím spíš, že tahle osoba je doslova magnet na průsery s chlapama. Fakt, že jí chtěli od její maminky vykoupit za 15 velbloudů a půlku hotelu, o ledasčem svědčí, ne? :)))
Valnou část večera jsem strávila (marným) přesvědčováním Velkého bratra o tom, že NEJSEM lesbička. Skoro každou větu nebo gesto používal proti mě. Ještě že vím, že on je jeden z mála, který je skutečně schopný pochopit podstatu věci, jinak by mi to jeho rejpání lezlo na nervy. Nicméně jak večer nabíral obrátky, došli jsme k závěru, že z nás dvou je to on, kdo je vlastně lesba. :D Vtipné bylo, že jsme seděli tak nějak zvláštně u dvou stolů, jednoho většího hranatého a malého kulatého. Seděla jsem tak šikovně mezi oběma, takže jsem se mohla natáčet tu jednomu, kde seděly povětšinou holky, a tu ke druhému, kde seděl Bratr, Holoušek a oba protějšky. Do historie vstoupila Holouškova věta: "No, už z to, jak sedíš, o něčem svědčí. Ty jsi prostě tak nějak rozpolcená." XD
Normálně sedáváme v zadní části Tchýně, kde je malý salonek. Tentokrát jsme seděli v hlavní místnosti, což bylo fajn, jelikož v ní byl vzduch (i když jsem se teda jednou děsivě rozplakala a celé moje nalíčení očí šlo do kelu). Naivně jsme doufali, že obsluha tady vepředu nebude váznout jako vzadu. Naivně. Srali na nás úplně stejně. Teda... slečna servírka z nějakého důvodu splnila všechno, co jsem objednala já. Když někdo něco chtěl, tak to musel říct mě a já slečně servírce. Bratr si dělal srandu, že po mě slečna asi jede, což jsem vehementně popírala, ale! Ale pak jsem šla platit. Na baru byli tři, dvě slečny a jeden barman, chvíli jsem tam stála, nakukovala přes pult a nic. Druhá slečna i barman na mě z vysoka a já začínala být mírně nakvašená. Pak přišla slečna servírka a já jsem si přestoupila k její části baru. Usmála se, zeptala se, jestli chci platit, tak jsem kývla. Když jsem jí řekla svou večerní spotřebu, tak se znovu usmála. Vytáhla jsem papírovku, chtěla drobný. Vysypala jsem drobný a měla jsem o 15 korun méně, než byl můj účet. Sebrala mi z ruky drobný a řekla, že je to dobrý. Za ten večer se tam toho otočí tolik, že 15korun dostane zpět na jednou dišku, ale stejně mě to zarazilo. Když jsem si šla pro svetr a tašku, musela jsem Bratrovi přiznat, že měl asi pravdu. :))) No, stěžovat si nebudu. XD
Večer měl jen maličkou chybu. Naposledy jsem alkohol pila asi tak... asi tak... v březnu, když nepočítám míchaný koktejly. A tři pšeničný kvašený mě kapánek poznamenaly. Celou cestu domů jsem se snažila vypít co nejvíc vody a úporně žvýkat žvýkačku, abych vystřízlivěla dřív, než mě uvidí tatínek. Asi by nebyl úplně rád, kdyby mě od metra nedoprovázel, ale táhnul. :) A ještě že tam byl, vystoupila jsem z metra sama a venku nebyla živá duše. Nebýt tatínka po boku, byla bych poprděná strachy, jak by řekla babička. :)

P.S. Nezachtělo se vám poslední dobou pouštět draky? *_*
 
 
Nálada: busybusy
Poslouchám: Mýty a fakta historie
 
 
 
Lucie ~ Dangerousdangerouss on October 5th, 2008 09:38 am (UTC)
Jo taaak, už tam s tebou nejsem a ono mi to tu balí cizí servírky a nalejvá se. :D :D :D

A co to je, ta poznámka o plakání? :-o *chumlá*
Alice Stronghold: Red means pasion!spiritofdream on October 5th, 2008 09:52 am (UTC)
Z kouře. Tak mě to dojalo, že jsem si smyla vodoodolnou řasenku a růžové oční stíny, které mi jen tak čistě btw ladily s tričkem. ;) (Nebo jsem měla říct, že mi po tobě bylo smutno? ^^)

Hih, vypila jsem toho malilinko a servítka balila mě. :p :D :D :D
Lucie ~ Dangerousdangerouss on October 5th, 2008 10:28 am (UTC)
Tys měla růžové tričko??? O_O
Alice Stronghold: Tea is love!spiritofdream on October 5th, 2008 10:32 am (UTC)
Takové to maminčino růžové s ornamentem a hnědými rukávy, které jsem měla jednou v čajovně. :D
Lucie ~ Dangerousdangerouss on October 5th, 2008 10:33 am (UTC)
Tak to jo. :)
e_danae: scarecrow by incosmiccaravane_danae on October 5th, 2008 12:42 pm (UTC)
A uchylák nikde. To je dobře :)
Alice Stronghold: Tea is love!spiritofdream on October 5th, 2008 04:59 pm (UTC)
To netuším, byla jsem ráda, že jsem zavěšená do tatínka a jdu. Třeba byl kdesi v křoví a nebo v Modřanech, to netuším. (Nejlépe za mříže s ním!) Ale jinak to všechno dopadlo bezúchylákovně (když nepočítám Bratra, ale to není úchyl, to je jen perverzní prase. :D)
e_danae: scarecrow by incosmiccaravane_danae on October 5th, 2008 08:26 pm (UTC)
Bratři se nepočítaj ;)
Alice Stronghold: I believe in fairies!spiritofdream on October 6th, 2008 01:00 pm (UTC)
To je dobře. :)))
regilaregila on October 6th, 2008 09:12 am (UTC)
To musela být sranda. :) Draka jsem viděla včera a nějak jsem chvíli nechápala, co to má být, než mi došlo, že je vlastně podzim. :)))
Alice Strongholdspiritofdream on October 6th, 2008 12:54 pm (UTC)
Tak že je podzim mi došlo už u tebe na Dobříši, jak jsme se tak procházely tím anglickým parkem. Někdy musíme zajít pouštět draky!!!