?

Log in

No account? Create an account
 
 
25 October 2008 @ 12:00 am
Rumunsko!  
Speciálně hlavně pro Lejdynku (liszkalupeni) a Regilu (regila), protože když slyším tohle, tak vidím vaše dva miláčky, z nichž jeden nespinká a nepapá. Znáte? Neznáte? A taky v ní slyšíte to, co já?
 
 
Nálada: thoughtfulthoughtful
Poslouchám: Nouvelle vague
 
 
 
Amy Williams: Batliszkalupeni on October 25th, 2008 12:06 am (UTC)
Já osobně neznám, a strašně zvláštně to působí, už to poslouchám potřetí. Je to takové hypnotické, a je tam nějaké kouzlo. Začátek mi na ně strašně zní. Pokračování - taková nervózní a lehce hysterická radost, kdy ani jeden z nich přesně neví, cože to vlastně chce a tak spěchají, než některý z nich přijde na to, že tohle vlastně vůbec nechce. Nejsou si jistí ani sami sebou, ale je jim zima, a tak...Killing moon. Líbí se jim to.
Anebo už moc dobře ví, co vědí, a vznáší se. Vidím tmu, ve tmě matrace, na matraci oni dva, a v pokoji je prostě zima...není to konkrétní situace a už vůbec na nic neodkazuje ani nenaráží, jen tohle vidím. Oba se usmívají, trošku nevěřícně, trošku radostně rozechvěle...
Ehm, zapomeň na to. Vika hrozně ráda rozebírá svého bratra a jeho milého, ale dost často z toho vznikne takhle bláznivý monolog.
Amy Williams: Marry Christmasliszkalupeni on October 25th, 2008 12:20 am (UTC)
Poslouchala to nakonec šestkrát, je to cvok! *er...*
Alice Stronghold: I believe in fairies!spiritofdream on October 27th, 2008 03:56 pm (UTC)
Je vidět, že jste me nakazily. ;)
Brygmi Janebrygmi on October 25th, 2008 06:13 pm (UTC)
Znám. :) Ale mám raději raději originál od Echo and The Bunnymen. Sice tam není tolik toho zvláštního zasněného pnutí, ale je to prostě... jen prostě silné. :)
Alice Strongholdspiritofdream on October 27th, 2008 08:07 pm (UTC)
Jo, originál je taky fajn, ale já jsem jako první slyšela cover a ten vražedně sametový hlas a to něco za tím... no, prostě tak. :)