Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Medvídkovy prázdniny - pátek 24.10.2008

Ano, volejte sláva a tři dny se radujte, lední medvídek dorazil zpět do svého pelíšku.


Pátek 24.10.
Ten den měly medvídek s košiškou výročí, to jen tak čistě btw, proto se snažily, aby spolu mohly strávit nějakou tu chvilku. Třeba oběd. <3
Pak už medvídek musel pádit na doučování, aby si ještě před prázdninami vydělal nějakou tu korunu. Nejprve chtěl frčet autobusem už v 17:00, ale jelikož nestíhal a jelikož mu došlo, že by byla sebevražda chtít jet autobusem před prázdninami bez místenky, odložil odjezd na 19:30. I tak měl docela kliku, že si vůbec mohl uvelebit ocásek na plyšové sedačce. Škoda jen, že si nemohl místo vybrat, protože spolusedící medvídka měl očividně velkou lásku k pivu, které skrytě konzumoval. Medvídkovi se z pachu piva zvedal žaludek. (Ano a myslím to vážně, pivo už nepiju, naposledy jsem ho měla loni v říjnu. Maximálně hoegardena, ale to je trošku jiná věc.) Navíc v autobuse nebyl vůbec vzduch, což medvídkovi se sklony k omdlévání taky na duhu moc nepřidalo. Naštěstí medvídek usnul hned na dálnici. V Hradci Králové se bleskurychle přesunul na první uvolněné místo. Dobře udělal, protože vedle sedící pár (a byl to kluk a holka, nejuchejte předčasně) rozebíral naprosto rozkošným způsobem téma, které si medvídek pracovně označil "homosexualita, rodina a jak se s tím vyrovnat během jízdy v autobuse". Přítomný mladík vezl domů představit rodičům svou přítelkyni. Využil prodloužený víkend. Během jízdy měl telefonát. Volal jeho bratr. Měl stejný nápad. Akorát že místo přítelkyně jel domů rodičům představit svého přítele. Přítomný spolucestující zřejmě neměl o citových preferencích svého bratra tušení, jelikož ten výraz, když tlumočil své přítelkyni, co se děje, stál opravdu za to. Během následujících 20 minut se ho slečna snažila přesvědčit o tom, že je to zcela běžné a normální a že se na něj těší. Mladík podlehl jejím argumentům a začal se na přítele svého bratra těšít se slovy: "Milan měl vždycky dobrej vkus, takže jsem zvědavej, koho si přivede." Ach!
I přes toto příjemné zpestření byl medvídek rád, když v Novém Městě konečně vypadnul ze smradu. Většina lidí preferuje smrádek, hlavně když je teplíčko, já jsem medvěd lední a dávám přednost chladu, hlavně když bude čistý vzduch. Po pusince na dobrou noc od babičky medvídek usnul jako zabitý a užíval si své zasloužené prázdniny.
Tags: babička, infantilní já
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments