?

Log in

No account? Create an account
 
 
27 October 2008 @ 09:41 pm
Medvídkovy prázdniny - neděle 26.10 a pondělí 27.10.  
V neděli i v pondělí se zase nic tak dlouhého a zásadního nestalo, proto je můžu spojit do jednoho článku, aniž bych uspala čtenářstvo (stejně totiž už všichni chrápou, jak se pokoušeli přelouskat to předešlý).

V neděli měl medvídek pocit, že ho někdo deportoval do jeho ledové pravlasti. Sice je to medvídek lední a horko opravdu nedobře nese, ale občas trpí hroznými záchvaty zimy. V neděli přišel zrovna jeden takový záchvat. Z vyhřátého pelíšku se nechtělo a bránil se dokonce i násilím, když ho babička z legrace zastlala. :) Nakonec tedy vstal, pomohl s obědem, snědl oběd a přemýšlel, jestli vůbec vyleze ven. Nakonec se vydal s babičkou na procházku do obchodu, kde sháněl dárek pro tatínka (neměli, nemají a mít nebudou, hlavně že ho mají v reklamním letáku), a okouknout náměstí, když už byl teda venku. Ledový vítr ošlehal medvídkovi kde co, přišel domů proměněný v rampouch a nakonec si musel dát i kávu, aby rozmrzl a trochu se probral. Stejně se probrání moc nekonalo, jelikož časová změna lehce rozhodila i medvědí biorytmus, takže byl neustále ospalý. Večer byla medvědovi ještě větší kosa, takže si nakonec přes peřinu ještě natáhnul deku. Po chvíli došlo k zahřátí organismu, deka nebyla potřeba, takže ji medvídek smetl. Statická elektřina v tu chvíli předvedla své kouzlo, protože zaplnila vzduch modrými a stříbrnými hvězdičkami. Medvídek si nejprve myslel, že se zbláznil nebo že třeba už vlastně spí, ale když si na deku sáhl, dostal "elektriku" a znovu viděl hvězdičky, došlo mu, co že to vlastně je. Ale i tak, hvězdičky... jůůůů! *infantilní*


Pondělí 27.10.
Dopoledne si méďa ještě oběhal oblíbené krámečky, koupil si minitaštičku přes rameno (tak na klíče, mobil a kapesník, ale je skvělá!) za 30Kč, v papírnictví objevil blbůstku pro vlče a králíčka, v galanterii objevil tu správnou stužku, která se bude hodit balicímu papíru, a nakonec samozřejně nezapomněl ani na svého milovaného kittygra, jemuž koupil taky malý dárešek. V půl druhé nasedl medvídek (s plným bříškem špenátu od babičky) do autobusu a vydal se směr domov. Zima mu byla i tentokrát. Cestou prosmskoval pár znamínek s kočičkou, protože se oběma opravdu hodně stýsk. A dneska méďa netančil, místo toho zajel jen koupit mamince knížku k Vánocům. Eh, takže vlastně ne cestovní pondělí, ale nakupovací. :D

A jestli vás zajímá, co užitečného méďa o svém volnu udělal, tak odpověď zní nic. Nic, protože měl prázdniny a na školu kašle. ;)
Howgh.
 
 
Nálada: coldcold
Poslouchám: Muži na stromech
 
 
 
Žbrbláčektenisak on October 29th, 2008 12:20 am (UTC)
Chytrý méďa
Alice Strongholdspiritofdream on October 29th, 2008 06:24 pm (UTC)
To je méďa téměř vždy. :)))
Lucie ~ Dangerous: I'm a tiger!dangerouss on October 29th, 2008 05:39 pm (UTC)
Ledový vítr ošlehal medvídkovi kde co, přišel domů proměněný v rampouch a nakonec si musel dát i kávu, aby rozmrzl a trochu se probral.
Kawaiiiii! A ty piješ kafe? :D

A to jsem nikdy neviděla, elektrické hvězdičky z deky. :D
Alice Stronghold: Chocolate is love!spiritofdream on October 29th, 2008 05:45 pm (UTC)
Mhííí, nepiju, ale bylo v něm mlíčko a cukřík a šlehačka a skořice. A bylo horký a dobroučký. ^^

Já jsem je taky viděla poprvý. :)
Lucie ~ Dangerousdangerouss on October 29th, 2008 05:51 pm (UTC)
Mňamí! :)