?

Log in

No account? Create an account
 
 
09 November 2008 @ 06:55 pm
Rodinný den :)  
Jako by se i počasí rozhodlo, že se dneska umoudří. V Praze svítilo sluníčko, vítr nefoukal a všeobecně bylo prostě nádherně. Celý den (kromě pauz na oběd) jsem strávila s talí a jejími rodiči (kteří mě snad nějakým zvláštním a pro mě nepochopitelným způsobem mají rádi [humor!], což se rozhodně nedá říct o vztahu mých rodičů k talí *fňu*). Procházeli jsme se po Břevnově, poté jsme si sjeli tramvají na Hrad, slyšeli jsme loretánskou zvonkohru (tisíckrát pozdravujeme tébéééé *brouká si*) a zavedla jsem návštěvníky na Nový svět, tak trochu zapomenutý a neskutečně půvabný kousek Hradčan, a poté jsme sešly dolů na Malou Stranu. Tam jsem svou budoucí rodinu na chvilku opustila, skočila si za tou současnou rodinou [humor] na oběd a pak zase pádila do města. Talí mezitím provedla rodiče po budovách pedagogické fakulty a po Madal Balu. Na Národní třídě jsme se (mou vlastní hloupostí) minuli, ale protože máme mobily, zase jsem se šťastně shledali. Následovala jízda do Lemon Café, kde jsme se totálně sjely výbornými dorty. Já osobně jsem měla tenhle višňový zázrak, ostatní měli čokoládovo čokoládový banánový páj. :D A děkuji mnohokrát za pozvání, mám dojem, že si to nezasloužím ♥. Je zvláštní, jak se Věc najednou chovala úplně jinak a mile, když jsme byly ve společnosti očividně dospělých lidí (navíc jednoho muže, což je ještě větší plus), kmitala a snažila se být zdvořilá. A protože i já jsem na ni byla zdvořilá, jsem zvědavá, jak se Věc bude chovat příště, až tam zase budeme. :)
Jsem totálně udortovaná k smrti.
Poté jsme se ještě přemístili do IKEA(y), kde se talí chtěla poohlédnout po nějaké té anatomicky vyhovující kancelářské židli, ale nepochodili jsme. Teda nachodili jsme toho docela dost, ale nepořídili jsme nic. Na Zličíně jsem se rozloučila definitivně, skočila na metro a odjela domů. Ale jinak to byl strašlivě krásný den. *hopká*
 
 
Nálada: sleepysleepy
Poslouchám: zprávy
 
 
 
Žbrbláčektenisak on November 9th, 2008 07:43 pm (UTC)

To by mi zajímalo, jak bys to bez mobilu řešila tak před dvaceti lety.
Alice Strongholdspiritofdream on November 9th, 2008 07:52 pm (UTC)
Nijak. Před odjezdem bychom se domluvili na místě srazu a tam bychom na sebe povinně čekali. :)
tits_teapot on November 9th, 2008 07:58 pm (UTC)
Jů, ale celej den se vám nakonec vydařil, ne? Zní to pěkně:). Já se v Praze ztrácela totálně a to jsem měla v ruce podrobnou mapu:D. Holt já a orientační smysl:). Nicméně už se tam zase začínám těšit, vypadá to, že někdy na jaře tam pojedem se sborem (možná i na týden). Juch.
Alice Stronghold: Tea is love!spiritofdream on November 9th, 2008 08:12 pm (UTC)
Jo, bylo to úžasný! <333
Lucie ~ Dangerousdangerouss on November 9th, 2008 08:27 pm (UTC)
Nebyl jen banánový, byly v něm i třešně. :)
Alice Stronghold: Hunnyspiritofdream on November 9th, 2008 08:33 pm (UTC)
Bylo v něm několik vrstev dobrot a čokoládové hoblinky navrch, pardon, že si nepamatuju všechny. :p :D
Ale ať tam bylo cokoliv, bylo to děsivě k sežrání!