?

Log in

No account? Create an account
 
 
10 November 2008 @ 12:46 pm
Oficiálně odfajfknuto. :)  
První zápich letošního školniho roku. Hlavně aby nebyl poslední. :)
Taky bych moc ráda poděkovala svojí milované dangerouss, která si včera dala tu práci, aby mi sem zadala nové mood icons. Nejsou ty pandičky kawaii? A vím, že to udělala jen proto, že mě má ráda. <3
Dneska nás čeká další Mezipatrový zážitek, jsem zvědavá, jaké to bude. *těšík*
No, a to je vlastně vše. Dobrou chuť.
Tags: , ,
 
 
Nálada: hungryhungry
Poslouchám: Chůva Fine
 
 
 
Amy Williams: Cranberry with the colour of hollyliszkalupeni on November 10th, 2008 11:56 am (UTC)
To máš dobré, je to fajn, když aspoň něco:) Taky bych už nějaký ráda, abych zase koncem pololetí neměla dojem, že totálně nestíhám, ale to beztak budu mít.
Nejvíc kawaiiii! Prohlížela jsem si ty stránky, a teda...kdybych momentálně nebyla v letargickém stavu absolutní lenosti (a že bych nebyla?), tak tam půjdu krást. Spousta miláčků - netopýrci, kočičky (já nechci kopírovat, ale asi budu muset, poněvadž ty mršky jsou miláčkoidní, dráčci...ach. Nás taky, nás taky, nejdeme tam čistě náhodou všichni? Ztrácím se a nemám přehled:) Na co jdete?Mimochodem, doporučuju všema deseti pacičkama a brzy určitě bude recenze - Snídaně se Scotem je nejvíc krásný úžasný dokonalý miláčkový film! *_* IN LOVE *_*
Alice Strongholdspiritofdream on November 10th, 2008 12:02 pm (UTC)
Pokud vím, tak jdete na jiný film. Ale ráda bych si s váma dala srázek, abych ti předala tři objemné knížky. Kdy a kde se budete cca vyskytovat?
Amy Williams: Town and rainliszkalupeni on November 10th, 2008 12:18 pm (UTC)
*hromada neidentifikovatelných nadšených zvuků* Určitě bych si nějaký srázek dala, nemám co číst a mám výkyvy nálad, tudíž potřebuju kromě Regušky ještě taky čtení na chvíle, kdy s ní nebudu. My ještě trochu nevíme, hlavně nějak do 18.30 máme titulaturu a domluvit jsme se schopné až pak, protože tadyto nemá kredit. Asi by bylo rozumnější zeptat se jí, pže má program, ví, na co jdeme a v kolik to začíná a tak. My už bysme se domluvily na gtitulatuře, nebo by mi napsala.
Případně další možnost - já mám teď neplánované volno až do titulatury (v 17.10 nebo tak nějak), takže bych byla schopná to převzít sama, kdyby bylo nutné (aspoň bych měla co číst).
Mimochodeem si nemůžu vybrat mezi netopýrkama a kočičkama, bude to těžké.
Alice Strongholdspiritofdream on November 10th, 2008 12:21 pm (UTC)
Bohužel doučuju, takže nemám až do večera čas. Ale myslím, ža po titulatuře by to bohatě stačilo. Domluvte se s Regi, stačí, když mi pak napíše místo a čas, dovalím se. :)
Netopýrky. ;)
Amy Williams: Rainy moodliszkalupeni on November 10th, 2008 12:24 pm (UTC)
Tak to nevadí, mně to snad taky bude stačit až po:)) Domluvíme, napíšeme a medvídka někam poženeme, rozkaz:)
Asi jo, je tam naprosto k sežrání weird netopýrek * A bude to stylové, když už se jednou podepisuju jako Vika.
branwen: koťátkobranworld on November 10th, 2008 04:06 pm (UTC)
ty pandy jsou tak strašně moc rozkošný *_* *inlove*
a blahopřejík :))
Alice Strongholdspiritofdream on November 10th, 2008 09:32 pm (UTC)
Kuju.
tits_teapot on November 10th, 2008 08:47 pm (UTC)
Pandičky jsou naprosto kawaii... Já se však těch svých moodů nevzdám ještě dlouho^^. Ale jak říká mamka: "Tobě žádný nadšení nevydrží ani půl roku. Teda když nepočítám Harryho Pottera." A stejně jsem ji překvapila, když jsem jí oznámila, že si musím nutně pořídit Bajky Barda Beedleyho.
Alice Strongholdspiritofdream on November 10th, 2008 09:32 pm (UTC)
Ty tvoje moody jsou taky nepřekonatelný. :)