Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Píšu, píšu a asi se brzy upíšu

Ještě nikdy dřív jsem tak nemilovala svůj počítač jako právě dnes. Psát seminární práci ručně je totiž nelidské a kruté. Fuj. Doufám, že už to nikdy nebudu muset absolvovat znova. Ale mohlo mi být podezřelé, že když mě drží pacina už jen z podtrhávání těch důležitých míst v textu, tak mě asi během psaní ručka upadne. Ale už je to hotovo. Zítra stačí opsat tři slovníková hesla. :)
Jinak na Dreaming Garden přibyla složka Aktuálně, tam se můžete podívat, co právě smolím, co nesmolím a co se brzy objeví. To jen tak btw, kdyby vás to zajímalo.
Nového v životě nic, jsem zalezlá jak krtek v díře. Jo, pozor! Tak ne, novinku mám, dočetla jsem Dračí krev. A potřebuju vysvětlit konec. XD
Ale co mě může těšit je fakt, že letos už mám kompletně hotového ježucha, všechno je zabalené, leží to ve skříni a jen si bude čekat na ten správný den. Upřímně z toho mám radost, protože v prosinci nebudu stíhat nic, natož nějaké nakupování a balení. Squeee, ale letos je to poprvý, jsem překvapená, protože patřím k tomu druhu lidí, co nakupují až 20.12. a říkají si, že je to nějak brzy. Hih. Jenom ty literární dárky mě čekají. ;)
Hezký zbyteček neděle všem.
Tags: , nakupuju, povídky
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments