?

Log in

No account? Create an account
 
 
19 January 2009 @ 07:13 pm
Asi zbožňuju Roberta! Aneb Robert je nejspíš bůh. :D  
Studijní informační systém je zlo. Velké zlo. Vynález ďáblův. Mor na jeho tvůrce i jejich děti. Amen.
Elektronický systém je dobrá věc možná pro ekonomku, ale pro vysoké školy typu ta naše, je to totálně debilní věc. Povinné jsou kupříkladu exkurze, ovšem zápis na ně probíhá až v dubnu, kdežto zápis do předmětů jen omezený počet dní v únoru. Hups, co? Někteří vyučující stále nemají přístupové heslo, jiní neumí s počítači pořádně zacházet. Systém je neustále přetížen. Prostě nádhera.
Můj problém byl následující. Chyběl mi zápočet z loňské praxe. Zápočet v indexu mám už od května, ale v systému nic. I ptám se vyučujícího. Ne, nemá heslo. I ptám se Roberta. Žádná odpověď. I žádám znovu Roberta, odpoví, že až se zase Erudio otevře. Euch. Čekám půl roku a nic. I jsem nervní, praxe II už je dávno v systému, všechny zkoušky od pána bez hesla v systému a praxe nikde. I píšu Robertovi. Nic. Prosím Roberta znovu. Tu náhle, píše Robert. Juchám, ale civím jen na hromadný email ohledně zapsaných exkurzí. Pokyn zněl podívat se do SISu a kdo tam exkurzi nenajde, nechť mu napíše. A ano, hádáte správně, můj elektronický index bez exkurze. Euch. A tak zase píšu Robertovi. Čtrnáct dní zarputile mlčel. Pak systém nefungoval. Zítra jsem byla odhodlaná navštívit Roberta v jeho konzultačních hodinách. Když tu náhle, světe div se, náhodou nahlížím do SISu, do svého indexu a... a... jsou tam! Oba nedostatky jsou tam!
Je mi jedno, že mě asi pokouše, až mě uvidí, stejně ho zbožňuju. Vyslyšel moje prosby. Juhůů! <333
(Ne, a není to tím, že mi napsal velmi pozitivní hodnocení z inspekce na praxi. Nenene. *blushes*)
Tags:
 
 
Místo usídlení: zatuchlý brložek
Nálada: energeticenergetic
Poslouchám: Zprávy, co taky jinýho
 
 
 
Lucie ~ Dangerousdangerouss on January 19th, 2009 07:37 pm (UTC)
Tak to není systémem, to je lidmi. :D
Alice Stronghold: shitspiritofdream on January 19th, 2009 07:40 pm (UTC)
Jen počkej, až tě to zapíše na předmět, na který nechodíš. Lucka už tři roky permanentně plave, btw ve všech kurzech co fakulta nabízí, a prostě se z toho nemůže škrtnout, když se tam nezapsala. Stejně jako moje latina pro francouzštináře. Jesli mi před ukončením studia řeknou, že mi nedají diplom, kvůli absenci zápočtu z latiny pro fj, tak budu opravdu zlá. Bára letos měla didaktiku matiky IV., taky super, ne? :D
Lucie ~ Dangerousdangerouss on January 19th, 2009 07:41 pm (UTC)
:D
A nejde někoho uhnat, aby to spravil?
Alice Stronghold: shitspiritofdream on January 19th, 2009 07:46 pm (UTC)
Nikdo neví, co s tím. Dopisovat zpětně lze. Vyškrtávat ze zapsaných lze. Ale jak někoho vyškrtnout z předmětu, na který není přihlášen, nikdo neví.
Leda zabít, ale pořád nelegální. :D
ext_74555 on January 20th, 2009 04:23 pm (UTC)
Ach jo, já to pořád říkám, že našemu MUNI ISu by se měly nosit obětní dary. A to si lidi stěžujou, když to jednou za čas (v době registrace) jede pomaleji. KDyž poslouchám tyhle hrůzostrašné historky z jiných škol, uvědomuju si, jak jsou ty naše problémy malicherné.
Alice Stronghold: Cliospiritofdream on January 20th, 2009 04:26 pm (UTC)
Obětní dary! No jo, to je nápad. To někdy vyzkouším. Protože to je snad to jediné, co jsem ještě neudělala. :D