Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Den, který je opravdu velice brutus

Dnes jsme s Regi nakupovaly látky na pláště a šaty. Ach jéje, to bylo vybírání, to bylo pobíhání. Ale nakonec se zadařilo. Můj/Seregilův plášť nebude zelený, jak bylo původně zamýšleno, ale bude šedý. Je univerzálnější a jaksi seregilovitější. :) Alecův plášť bude nakonec černý a Alec má děsnou kliku, protože v obchodě měli poslední 3m černé látky. Dobrý, ne? :)
Vlče ještě nejspíš kapku přejeté nemocí si nevybralo nic, zato ještě chuděro muselo na fakultu. A tak nás opustilo. Já a Regi jsme měly takovou zvláštní velmi rozjetou náladu. Černý humor nás zcela ovládal a padal jeden horší hlod než druhý. Nalákala mě na perník do hyenokráličího brlohu, a tak jsem jela. Tam pokračovala šílená diskuze a ještě nabrala grády. Ach ouvej. :)
Před Chyenou jsme se nakonec trochu zkrotily, ale i tak. Nakonec zase došlo i na Potter pupets, což nás nabudilo natolik, že se Regi rozhodla mě před odchodem ještě zlechtat. Ta mrcha si vytáhla foťák ve chvíli, kdy jsem se bezmocně válela v zádveří. Sice jsem se vzpamatovala, ale jakmile stiskla spouť, přišel další záchvat smíchu. Nechci vidět ty fotky. Teda vlastně chci. XD
A nakonec mě Bran odrovnala vlastnostmi svého šílenství. Divím se, že ještě žiju.
No a vedle těch látek byly dva obchody vedle sebe. Děsně roztomilé obchody!
My prostě s talí patříme k sobě. Obchody vedle sebe. I naše látky byly vedle sebe. ^^

Edit: Ještě jeden dodatek, aby bylo jasné jak šílený to byl den. Když jsme vylezly z tramvaje na Regilině zastávce, ležel tam na zemi papírový narcis. Já jsem se pro něj sehnula tak šikovně, že procházející mladý muž přeze mne málem hodil parakotoul. A roztomilý méďa se zvedl, papírový květ svíral v tlapkách a s omluvným výrazem pronesl směrem k mladíkovi jen: "No, narciska."
*buch*obchody
I tady je vidět, kdo je ta elegantní a která je ta roztomilá. ^^
Tags: fotky, my zvěř, nakupuju, sladkosti
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments