Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

My dear Watson

Ne, nebude to o roztomilém společníkovi Sherlocka Holmese. Kdepak. Mám totiž novou hračku. Nový blok. Je krásný, je úžasný, je přírodní a navíc levný. A je můj.
Měla jsem potřebu ho pojmenovat. Něco jako "my dear diary", aby to byla ta správná recese. Jenže... Ve chvíli, kdy jsem chtěla napsat "diary" se mi ruka nějak sama zbláznila a napsala "My Dear Watson". Lepší, ne? A tak má můj nový blok jméno. Juch.

my_dear_watson
dr.Watson


Byly jsme s talí na větrné procházce a já se chtěla podívat do papírnictví, které je tam kousek od jejího pelíškování. Nejdřív jsem myslela, že odejdu s prázdnou, ale pak jsem je tam uviděla. Navíc tam měli i roztomilé bambule, které se budou hodit na šálku, co pleta maminka.
A protože koťátko už nebylo mrtvátko, šly jsme dál a dál, až jsme podél Strahovského kláštera dorazily na Petřín. Ty vzpomínky, které nás najednou objaly, nádherně hřály. A já dostala chuť na horkou čokoládu. Nápad sjít dolů na Újezd a dát si jednu v Dobré trafice, nevypadal zpočátku tak tragicky. Ale... na vrchol Petřína vede cest tisíc a jedna, nikdy si nevyberu tu správnou. Navíc, na většině cest bylo roztomilé ledování a my bychom si nerady rozbily tlamičky. Doklouzaly jsme jen na Nebozízek. Po asi šestnácti letech jsem zase jela lanovkou! Páni, je to bezva! Připadala jsem si zase jako malej špunt. (Jeden špunt tam s námi jel a věřte, měla jsem z toho větší radost než on.) Docvakaly jsme do Trafiky, ale bylo plno, takže jsme se vrátily do cukrárny Pod Lanovkou. Čokoláda a dortík. Ach ty kalorie. XD
A zahřály jsme se a poseděly. Když jsme vylezly ven, nádherně sněžilo, světla svítila a nad námi se nakláněly věže z katedrály. Může být něco krásnějšího, než se v takovéhle chvíli mít ke komu přitulit a zahřát (jo, zase ty zamilovaný bláboly. Zastřelte mě, máte svolení!)? Na zastávce před kolejí jsme se rozloučily a mávaly si s vločkami ve vlasech. Chí. <333belgian cake
Belgický čokoládový dort. *_*

Photobucket
Sachrrrrr! *slint*
Tags: fotky, lu, sladkosti
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments