Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

5things meme

Comment to this post and I will give you 5 subjects/things I associate you with.
Then post this in your LJ and elaborate on the subjects given.
Dostala jsem od Titany následující:

1.Vypsaná FiXa - znám, poslouchám a bezmezně zbožňuju tuhle kapelu už od svých 13/14 let, kdy mě kámoš zatáhnul na fesťák. Původně kvůli něčemu úplně jinému, of course, ale nějak se to zvrhlo. Nosový sameťák, dlouhé vlasy a celkový charakter zpěváka této kapely mě uhranuly. A od té doby jsem jasná. Konečně jsem taky měla oblíbeného zpěváka, který není mrtvý!!!
<3

2.Sherlock Holmes - přiznávám, že jsem to trochu nečekala. Tohle totiž vůbec není můj fandom. :D Sherlocka má hrozně rád můj tatínek, on obecně miluje věci, které ho nutí přemýšlet. Ale byl to můj kamarád Josef, který mi poprvé vrazil do ruky Znamení čtyř a řekl čti. A já četla. A další. A znovu. Až jsem přečetla kde co. A víte, že v knihách mě vůbec nenapadal slash? To až... letos. :)

3.Praha - jo, to sedí. Město poloviny mých předků. Město, které miluju, kterým se ráda toulám a na kterém stále a znovu objevuji něco nového a fascinujícího. Dějiště mých příběhů. Město, které šeptá, stačí ho slyšet. Prostě Praha.

4.Mevídciiiii - ^^
Potřebují medvědi vůbec komentář? Plyšoví, živí, kreslení, lední, koaly, to je fuk. Mám ráda medvědy. Moc. Ostatně, jsem jedním z nich. ;)

5.Juchací osůbka - ehm, fakt? Juch. Teda... jejda. :) Jo, pořád nad něčím juchám. Protože kdybych nejuchala nad maličkostmi, musely by mě okolnosti pohltit a rozmáznout. Dneska juchám nad náušnicemi pro babičku, pro pytlíčky, pro květiny, které jsem jí nekoupila. Juchám nad tím, že máma se mě na nic neptá a taktně přehlédla moje oteklé oči.
Kdybych nejuchala, tak totiž brečím.
(Ano, ta poslední boda reaguje na aktuální situtaci. Berte ji s rezervou, časem ji nejspíš opravím!)
Tags: hračičkovitost
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments