?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 February 2009 @ 06:08 pm
Mám!  
Koťátko mělo mezi hodinami velmi sympatické okno, které se tak akorát hodí ke kratšímu posezení nebo delší procházce.
Doťapkaly jsme ruku v ruce až na Národní třídu a tam mají čaje! Čajový ráj, čajový obchod, obchůdek, obchůdeček, kde mají sypané, plechovkové, pytlíčkové, Ahmady, čajové sety, hrníčky, dózičky, sítka... No prostě čajový ráj. Nebo alespoň ráječek. Rvala jsem si vlasy z hlavy, že jsem si s sebou nevzala žádné peníze (krom pár drobných na poštu). Talí naštěstí měla a tak začala šílená fáze. Vybírání. Náhle nám v očích naskočila srdíčka, protože měli "skořápky ořechů", zelený čaj libé vůně a chuti, který sháníme už pěkně dlouho. Uajíííík! Za chvíli si ho půjdu uvařit, protože moje chuťové buňky po něm touží.
Cestou zpět do Celetné jsme to vzaly přes Havelské tržiště a tam jsme objevily stánek s velkým S. Mají tam korálky a všechno z nich. Náušnice za 40 korun! Samostatné korálky podle náročnosti výroby od pěti až po sedmdesát korun. A tam byly. Náušnice pro babičku, které jsem hledala všude možně, ale rozhodně bych nečekala, že budou tady. A jen tak si tam visely a nebýt talí, tak je ani nevidím, protože jsem slepoň. A taky tam mají náramek, který je ze stejných korálků jako moje náušnice. Squeee! Asi se tam ještě někdo podívám. Jestli jste z Prahy a máte rády korálky, rozhodně se tam jděte mrknout! *__*
No, a pak jsme doťapaly do školy, snědly kameny a rozloučily se.
Krásná přestávka, ne? ^_^
 
 
Místo usídlení: plyšový pelíšek
Nálada: bouncybouncy
Poslouchám: Zprávy
 
 
 
(Deleted comment)
(Deleted comment)
Alice Strongholdspiritofdream on February 26th, 2009 06:21 pm (UTC)
Se musím podívat do diáře, jestli na tebe budu mít čas. :D
To je před Velikonocema, že jo? Teoreticky by to šlo, ale čím dřív 5., tím líp, protože pak odjíždím pryč.
Ale když se domluvíme, tak nikam nepojedu. :D
A určitě tě provedeme a zavedeme na pěkné místo. Juch.
(Deleted comment)
Alice Stronghold: hot tea is lovespiritofdream on February 26th, 2009 06:30 pm (UTC)
Koukla jsem do kalendáře a Velikonoční pondělí je 13. 4. Nicméně, kdybych jela pryč, tak v pátek nejdřív. A docela bych dala přednost tobě. Heč. Myslím, že Dangie bude taky souhlasit, i když za ni mluvit nemůžu. Náhodou bych tě totiž taky docela ráda potkala. Chí.
Lucie ~ Dangerousdangerouss on February 26th, 2009 08:19 pm (UTC)
Jasně! Ráda bych tě viděla! Kdyby sis mohla vybírat, tak se pak domluvíme, kdy přesně, protože některé dny mám skoro celý den školu apod. :) Úplně nejlepší den by byl úterý 7. Ale určitě by se to dalo vymyslet i jindy, kdyby to nešlo. Nenechám si tě ujít. :)
Alice Stronghold: I´m sweet!spiritofdream on February 26th, 2009 08:20 pm (UTC)
Jo, úterý vyhovuje i mně. ;)
(Deleted comment)