?

Log in

No account? Create an account
 
 
28 February 2009 @ 07:30 pm
Scíp tu pes  
Kdybych si já blbá neřekla, že tenhle víkend budu pracovat, ach já bych se měla! Všichni si dneska něco užívají, v Teplicích je grafomanský sraz, kde jsou má oblíbená zvířátka i s rostlinou, v Brně se randí, v Hradci se šlo bruslit, v Praze se kávovalo. Po celém wwwsvětě se vůbec nic neděje, protože všichni očividně mají vlastní zábavu.
A co dělám já? Sedím doma, prolejzám štos knížek a vybírám nejlepší ukázky. A protože se mi nechce opisovat delší pasáže, vybírám krátké kousky, které jsou ani k ničemu. Navíc zjišťuju, že budu muset změnit oficiálni diplomkový seznam, protože tam spoustu věcí chybí a některé zase číst nebudu. Damn už taky!
Strávila jsem nad počítačem tři a půl hodiny, navíc jsem upravila referát, za kterej dostanu prachy. Úplně ztracenej čas, když si to tak vezmu. Místo, abych seděla v Dobré čajovně a ňuchňala se s voňavou koupelovou solí, sedím doma a víceméně se nudím. No, na druhou stranu jsem opravdu nemohla odjet, protože jsem docela mákla. *schíza*
Ehm, no nic. :D
Aspoň jsem udělala dvě nové stránky ve Watsonovi. ^^
 
 
Nálada: boredbored
Poslouchám: Friends
 
 
 
Brygmi Jane: Katherine Hepburnbrygmi on February 28th, 2009 10:52 pm (UTC)
Hele, nejsi sama. Nejvíce vzrušující moment mého dnešního dne byl, když jsem se v knihovně konečně dopočítala správného obnosu v kase. :)
Alice Stronghold: shitspiritofdream on March 1st, 2009 09:00 am (UTC)
Mmm, to je vzrůšo! :)
Tak jo, tak jo, přestanu kafrat. Na světě byly tisíce, ba i milióny lidí, kteří měli mnohem horší den než já.