?

Log in

No account? Create an account
 
 
02 March 2009 @ 03:28 pm
Zlovolné výplody moderní doby  
Od Vánoc jsem majitelkou dvou mobilních telefonů, což je víceméně dílem náhody. Ne že by byl jeden pracovní a jeden zábavní, to rozhodně ne. Jen má každý jinou operační síť, takže si občas užívám výhod z obého. Dnes v noci jsem měla totálně mizernou noc, protože mě asi čtyřikrát něco vzbudilo. Teprve v půl šesté ráno mi došlo, že zvuk, který mi nedopřeje klidného spaní, je vybíjející se mobil. Nedokázala jsem tuto informaci zpracovat, protože jsem věděla jistojistě, že jsem mobil na noc vypínala. Pak znovu hnusozvuk. A teprve poté mi došlo, že se vybíjí přístroj číslo dvě. Sice nechápu, jak je to možný, protože jsem ho taky jistojistě vypínala, a to už před týdnem. A tak jsem doklopýtala přes celý pokoj, zhnuseně ten krám vypnula a on si dovolil vydat ten šílený zvuk i potřetí!
Grrr, za trest ho nenakrmím. Si na mě nemá co pípat, když má být mrtvej. Ts.
Občas si říkám, jaké to asi musí být krásné, když je člověk někde, kde je ticho. Kde neštěkají sousedovic dementní psi, kde nehuláká rádio auta pod oknem, kde se ze sousedních bytů neozývají hádky, které by člověk asi neměl slyšet. Jaké to je někde, kde šumí stromy, potok, vítr...
Chci!
 
 
Nálada: busybusy
Poslouchám: SG1.
 
 
 
branwen: garfieldbranworld on March 2nd, 2009 03:51 pm (UTC)
ošklivý mobil! a nedivím se, že chceš bydlet někde, kde nejsou slyšet zmiňované zvuky... já třeba vůbec nechápu, jak jsem mohla čtrnáct let žít na jedné z nejrušnějších brněnských ulic, tak moc jsem si zvykla na to, jakej teď máme u baráku klid... a stromy tady v létě šumí strašně hezky ;))

vsuvka: dopis mám skoro celej napsanej, ještě jsem dopisovala pár věcí z dnešního dne ve škole ;)) pošlu ho zítra. nechápu, proč nedokážu odepisovat trochu rychlejc... konec vsuvky.
Alice Stronghold: Garfield hugsspiritofdream on March 2nd, 2009 08:14 pm (UTC)
Ta zvědavost mě zabije! *vyhlíží poštu* :)

Bydlím v relativně velmi klidné čtvrti, nemůžu si stěžovat, ale ten panelák, to je fakt zlo!
tits_teapot on March 2nd, 2009 04:27 pm (UTC)
No, já sem taky žila uprostřed Brna a nikdy jsem si nestěžovala... po přestěhování na vesnici jsem ještě několik měsíců nemohla pořádně spát, než jsem se smířila tím, že mi pod oknem nejezdí šaliny a celý dům nevibruje a nic tam nesvítí, cigáni nehulákají... no a teď bych tam už asi neusnula:). Chyběli by mi ptáčci po ránu, šumící topoly ty už mi pokáceli, autobus projede jednou za uherskej rok, jinak potůček bublá %) bubly bubly (ne, kecám, ten potok je tak malej, že ho neslyším).
Jinak dementních psů tu mám asi ještě víc než ty, o dementních kočkách, co se v noci mrouskají na střeše ani nemluvím.

Ježiš, já se nějak rozepsala D:
Alice Stronghold: Perfect afternoonspiritofdream on March 2nd, 2009 08:15 pm (UTC)
Jako přílišný ticho je taky divný, ale ptáčci, stromečci, potůčci... to je hezčejší zvuk než autobusy a rádio. :)

Klidně piš, my rádi. ^^