Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Fiannan!

Včera večer mě talí pozvala na rande. ^^ Její spolužačka hraje v irské kapele a každý měsíc hraje v Salmovské literární kavárně a tentokrát bylo její pozvání konečně naplněno. Jaké bylo překvapení, když mi náhle někdo zaklepal na rameno a já udiveně hledala do tváře Lenče, své spoužačce z češtiny. Ukázelo se, že její chlap v té kapele bubínkuje. Shrňme si to: přítel mé spolužačky hraje se spolužačkou mé přítelkyně a má přítelkyně je od Chudenic, stejně jako rodina mojí spolužačky a přítelkyně spoluhráče spolužačky mé přítelkyně. Svět je prostě malej. XD
Večer to byl nádherný a hudba ještě krásnější. A představte si, že Luisa nám věnovala cédéčko! <3 Hráli a zpívali, tu více česky než anglicky, ale to vůbec nevadilo, protože texty byly krásně pubové a veselé. Chvílemi jsem se ocitala v jiné zemi a v jiné době, časy byly drsnější, whiskey jemnější a láska čistší. Za pár okamžiků mě melodie strhla a pohltila, zpívala jsem si písničky, které znám, pobrukovala ty, které neznám. Bylo mi hrozně líto, že večer už skončil, ačkoliv jsem byla unavené medvídě.
Cestou na Karlák podivně pršelo, s talí nám bylo tulivě a já jsem opojená předchozím zážitkem poskakovala na zastávce a předváděla riverdance. Bez ohlasu, btw. :D A pak už jen pusa na dobrou noc a hurá do pelíšku. Doma jsem málem usnula ve sprše, padla jsem do postele a spala jak zabitá. Je to zvláštní, protože to bylo tak o dvě hodiny dřív, než chodím spát poslední dobou normálně. :)

Kdyby vás zajímaly detaily, tak tady jsou webové stránky kapely Fiannan.
Tags: hudba, kamarádi, lord of the dance, lu
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments