?

Log in

No account? Create an account
 
 
12 March 2009 @ 11:20 am
Fiannan!  
Včera večer mě talí pozvala na rande. ^^ Její spolužačka hraje v irské kapele a každý měsíc hraje v Salmovské literární kavárně a tentokrát bylo její pozvání konečně naplněno. Jaké bylo překvapení, když mi náhle někdo zaklepal na rameno a já udiveně hledala do tváře Lenče, své spoužačce z češtiny. Ukázelo se, že její chlap v té kapele bubínkuje. Shrňme si to: přítel mé spolužačky hraje se spolužačkou mé přítelkyně a má přítelkyně je od Chudenic, stejně jako rodina mojí spolužačky a přítelkyně spoluhráče spolužačky mé přítelkyně. Svět je prostě malej. XD
Večer to byl nádherný a hudba ještě krásnější. A představte si, že Luisa nám věnovala cédéčko! <3 Hráli a zpívali, tu více česky než anglicky, ale to vůbec nevadilo, protože texty byly krásně pubové a veselé. Chvílemi jsem se ocitala v jiné zemi a v jiné době, časy byly drsnější, whiskey jemnější a láska čistší. Za pár okamžiků mě melodie strhla a pohltila, zpívala jsem si písničky, které znám, pobrukovala ty, které neznám. Bylo mi hrozně líto, že večer už skončil, ačkoliv jsem byla unavené medvídě.
Cestou na Karlák podivně pršelo, s talí nám bylo tulivě a já jsem opojená předchozím zážitkem poskakovala na zastávce a předváděla riverdance. Bez ohlasu, btw. :D A pak už jen pusa na dobrou noc a hurá do pelíšku. Doma jsem málem usnula ve sprše, padla jsem do postele a spala jak zabitá. Je to zvláštní, protože to bylo tak o dvě hodiny dřív, než chodím spát poslední dobou normálně. :)

Kdyby vás zajímaly detaily, tak tady jsou webové stránky kapely Fiannan.
 
 
Nálada: ecstaticecstatic
Poslouchám: Fiannan
 
 
 
regilaregila on March 12th, 2009 12:25 pm (UTC)
Ježkovy nohy! Svět je ještě menší, než si myslíš! Právě jsem totiž zjistila, že tu Luisu znám, i když jsem jí už hezkých pár let neviděla. XD
Alice Stronghold: Cliospiritofdream on March 12th, 2009 01:47 pm (UTC)
No to si děláš... ale kuš!!! O_o
XD
regilaregila on March 12th, 2009 02:24 pm (UTC)
No fakt! :))) A Alží Fiannan poslouchá, aniž by něco z toho věděla... Ííííp!
Alice Stronghold: Cliospiritofdream on March 12th, 2009 02:30 pm (UTC)
Hustě!
Lucie ~ Dangerousdangerouss on March 12th, 2009 03:59 pm (UTC)
Odkud ji znáš? :-o
regilaregila on March 12th, 2009 04:59 pm (UTC)
Z tábora, její maminka mi tam dělala dokonce dva roky vedoucí a pak jsme se ještě docela dlouho scházely. :)))
Lucie ~ Dangerousdangerouss on March 13th, 2009 01:44 pm (UTC)
Chí, jo, na plese říkala, že se znáte z tábora. :D
aliceingarden: pic#68931387aliceingarden on March 12th, 2009 12:37 pm (UTC)
Hezké to muselo být...:o)
Alice Stronghold: Perfect afternoonspiritofdream on March 12th, 2009 01:48 pm (UTC)
Bylo. ^^
ilwin on March 13th, 2009 04:27 pm (UTC)
"Inu, svět je malý a o náhody tu není nouze...", jak se říká i v jedné české pohádce. Taky jsem se o tom už několikrát přesvědčila... Mamka to "vysvětluje" vždycky tak, že člověk se celý život pohybuje vlastně jen v jedné "vrstvě" lidí jemu "podobných" takže je logické, že je jednak celý život potkává i na těch nejnemožnějších místech (jakože někde v zahraničním zapadlém místě potká dva lidí z rodné vesničky :o) ), a jednak, že ti lidi se navzájem znají buď přímo nebo přes někoho dalšího. Je to legrace :o)).
A vystoupení muselo být skvělé, irská hudba... je prostě irská hudba :o). A pobavil mě můj WMP - mám tam nastavené náhodné přehrávání veškeré hudby co tu mám a jak jsem začala číst tvůj příspěvek, začla mi hrát jedna z irských písniček :D Jojo, má ten Vesmír smysl pro humor... :o))
Alice Stronghold: Book witchspiritofdream on March 13th, 2009 04:31 pm (UTC)
Jo, myslím, že je to tak, protože je jasné, že tak či tak většinu lidí, které znám, spojuje alespoň jeden společný zájem, a na ten je zase nabalená další spousta dalších, až to jde do nekonečna. A je až překvapivě snadný ukázat na náhodnýho člověka a dvěma třemi jinými lidmi ho dostat k sobě. Mhííí.
(A navíc, všechny lidi spojuje Kevin Bacon. XD)

Jů, irská je nej. <3