Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

Jemné zacházení jest dnes povinné

Ještě dnes v půl jedné ráno mi bylo zcela dobře. Ráno jsem se probudila s pocitem, že mě celou noc někdo nechutně bil. A taky že jo, ubila mě odporná rýma. Zničehož nic. Fuj. A tak jsem dnes zrušila všechny plány, za talí jsem nejela, tančit teprvá nepůjdu, zítra mě ve škole taky nikdo neuvidí. Konečně si totiž můžu dovolit zůstat během nachlazení doma (*stále se vztekem vzpomíná, jak loni chodila do školy s vysokou teplotou, protože to bylo povinné a nutné k pochopení*), nemusím nikam, protože školu navštěvuji ryze dobrovolně. Sice mě mrzí, že přijdu zrovna o Andrésovu hodinu, je totiž skvělá a inspirující, ale za zdraví mi nestojí.
Navíc mám tu nejlepčí kočkovitou šelmu na světě. Riskujíc vlastní zdraví přijela mě navštívit, dovezla mi lipový čaj v termosce a grep, abych měla vitamíny. Dělala mi společnost a vůbec se o mě tak heboučky starala, aby mi bylo líp. (A víte co? Moje mamka nic neřekla! Jen před její návštěvou pronesla, že doufá, že to Dangie nechytí ode mě. Huh? *drbe se na vláskách*) Hrály jsme karty, povídaly si a upíjely jsme čaj/kávu.
Takže přeji všem, aby jim bylo líp než mě a aby se o ně v případě nouze taky tak hezky starala nějaká kočkovitá šelmička.
*rýma*
Tags: , lu, nemocním, čaj
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 19 comments