?

Log in

No account? Create an account
 
 
21 March 2009 @ 06:10 pm
O Pařezu  


Včerejší večer byl ve znamení oslavy narozenin Vlčátka a Eve. Místo události budiž konečně Duhová čajovna. Svou celosvětovou plnoletost slavily stylově, tedy čajem, čajem a zase čajem. Složení bylo ryze zvířátkové - Vlčátko, Králíček, Eve (ehm, no...), Medvídek, Kočička a pozdně přišedší Hyenka Frí. Skoro po celou dobu nás obsluhoval dlouhovlasý a jemnogestý Regis. Možná nebylo úplně nejlepší zahájit hned pitím tuaregu, protože během půl hodinky jsem byla moc krásně vysmátá. Ale mám dojem, že ostatní na tom nebyly o moc lépe. Chuděra koťátko mělo MS, takže chvílema propadalo do letargie, ale doufám, že se bavilo taky. Já jsem pod vlivem tuaregu a chřipkožrouta v záchvatu smíchu bouchla hlavou o pařez sloužící jako stoleček. Věta: "Méďa mlátí hlavou o pařezy." ve mně zažehla staré skryté vzpomínky na seržanta Pařeza a jeho hadí boty. Povídaly jsme si, smály se, posluchaly velice příjemnou směsku muziky a upíjely čaje i nečaje. A já jsem ráda, že mráčky, které se před nějakou dobou vznášely nad našimi hlavami, zmizely.
Když dorazila Hyena (a neměla omluvný list!), tak konečně přišly na řadu dárešky. Musím přiznat, že nejvíc mě osobně uchvátila létající kočička made by Frí, ale i ostatní věci byly k umufání. Pokud budu pozvaná i za rok, budu se muset trošku víc pomedvědi a vyrobit i něco jiného než přání. Btw a víte, že Lejdynka může náhrdelníky nosit jako pásek? Večer hrozně rychle utíkal, nechápu, jak to, že najednou bylo deset. Kočku totálně udolalo MS, na mě postupně dopadlo mé nachlazení, které se celý večer decentně drželo v pozadí (a jsem ráda, protože jsem si to mohla pořádně užít), pro Eve mě zase dorazit odvoz (snad). Takže se naše šestka rozpadla a zmenšila o polovinu. A jak to bylo dál? Netuším, zeptejte se ostatních účastnic.

Dodatek: Mhí, a teď jsem si vzpomněla, že můj slovník byl včera obohacen o pentery, a že talí měla úplně mokré kalhoty a chtěla si k tomu zavolat pána. ;D
 
 
Místo usídlení: čajové doupě
Nálada: gooduž je mi líp
Poslouchám: Once OST
 
 
 
ilwin on March 21st, 2009 06:03 pm (UTC)
Čajovny... čajíky... aach... *na chvíli se zasněně ztrácí*
Slušelo by se sice, aby tohle komentoval spíš někdo, kdo byl přítomen, případně, kdo jmenované li.. ehm, chci říct zvířátka :)) zná, ale jak jde o čajovnu, nedá to malé čarodějce, aby se neozvala, protože čajovny (a čajíky. a jiné čajovnové pochoutky a lahůdky včetně atmosféry) prostě miluje...
P.S. k tomu času... to znám. Dokázaly jsme s kámoškou začít o půl třetí a najednou bylo půl jednácté a zavírali... Čajovny... tam je jiný čas :o))
Alice Stronghold: freedomspiritofdream on March 21st, 2009 06:07 pm (UTC)
Jo tááák, to bude tím! V čajovnách je jiný čas!

Navíc, Duhová čajovna je prostě, prostě... prostě... a tak moc!
tits_teapot on March 21st, 2009 06:58 pm (UTC)
Posedávání v čajovně celý den není nic neobvyklého:D. my klidně i vystřídáme několik místností;). Akorád teda teď posledně mě bolel zadek tak moc, že jsem se vůbec nemohla na to lenošení soustředit;).

Jinak doufám, že si to oslavenkyně moc kráááásně užily, a vůbec veliký gratulujík k narozeninám!
Alice Stronghold: historyspiritofdream on March 21st, 2009 07:00 pm (UTC)
Jojo, čajovnový povaleč, to je něco, co bych klidně dělala i na profesionální úrovni. :D
Teda ale je fakt, že včera mi taky nějak ztuhla kolena. XD
tits_teapot on March 21st, 2009 07:28 pm (UTC)
Co kolena, ale ten zadek! Já myslela, že už vypustím duši! Tomu se může vyrovnat jen ta cesta do Londýna, na které mě při životě udržela jenom vidina Anglie.
Alice Strongholdspiritofdream on March 21st, 2009 07:36 pm (UTC)
No, ten taky trpí, ale to člověk čeká, nicméně, včera mě to rozhodilo, když jsem se nemohla postavit. :D
arengil: nálada: Roztouženáarengil on March 22nd, 2009 01:51 pm (UTC)
Tady jsou všichni jarní, to se mi líbí. :)
Alice Stronghold: freedomspiritofdream on March 22nd, 2009 02:26 pm (UTC)
:)