Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

A místo slov vyletí z pusy jenom modrý motýl...

Chí. Akorát že nevyletí z pusy, ale poletí pěkně do tlamičky. Dostala jsem totiž motýla, ale ne jen tak ledajakého. Je modrý, měkkoučký a větší, než mé spojené dlaně. A celý z perníku. Navíc je to dárek z lásky, což je mnohem lepší než pouťové srdéčko s nápisem. Já jsem jí udělala radost půvabným růžovým poupětem. Ach to jaro. ;)
Dopoledne jsme si s láskou mojí udělaly kratičkou vycházku, svítíčko slunilo, čamráci čamrákovali a lidí bylo v ulicích ještě relativně málo. Na Staromáku jsou velikonoční trhy v plném proudu a stánku s perníčky a jinými dobrotami se nedá odolat. Ne, když jste medvěd. ^^
(Jako bych těch sladkostí měla doma málo, že?) Navíc jsem cestou do Celetné konečně prozkoumala další "myší díru", tedy křivolakou uličku, která je buď z rodu těch původních sředověkých, nebo je to násilně "probouraná" linka skrze staré dvory. Nic to nemění na faktu, že je úzká a křivá a že já přesně tyhle uličky miluju. Sice se v nich bojím, ale zvědavost je vždycky silnější než strach. Alespoň u nás medvědů. (A pak že zvědavost zabila kočku, že?)
A aby té radosti nebylo málo, tak Lemurek mi sehnal Zlatý kompas! Jujsk!
Venku je krásně, já makám na diplomce, ale asi to zabalím a ještě se půjdu někam maličko projít.
Slunečné pozdravy i vám. *medvědí objetí*
Tags: historie, jarní snění, knihy, kytišky, sladkosti
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments