?

Log in

No account? Create an account
 
 
31 March 2009 @ 04:39 pm
A místo slov vyletí z pusy jenom modrý motýl...  
Chí. Akorát že nevyletí z pusy, ale poletí pěkně do tlamičky. Dostala jsem totiž motýla, ale ne jen tak ledajakého. Je modrý, měkkoučký a větší, než mé spojené dlaně. A celý z perníku. Navíc je to dárek z lásky, což je mnohem lepší než pouťové srdéčko s nápisem. Já jsem jí udělala radost půvabným růžovým poupětem. Ach to jaro. ;)
Dopoledne jsme si s láskou mojí udělaly kratičkou vycházku, svítíčko slunilo, čamráci čamrákovali a lidí bylo v ulicích ještě relativně málo. Na Staromáku jsou velikonoční trhy v plném proudu a stánku s perníčky a jinými dobrotami se nedá odolat. Ne, když jste medvěd. ^^
(Jako bych těch sladkostí měla doma málo, že?) Navíc jsem cestou do Celetné konečně prozkoumala další "myší díru", tedy křivolakou uličku, která je buď z rodu těch původních sředověkých, nebo je to násilně "probouraná" linka skrze staré dvory. Nic to nemění na faktu, že je úzká a křivá a že já přesně tyhle uličky miluju. Sice se v nich bojím, ale zvědavost je vždycky silnější než strach. Alespoň u nás medvědů. (A pak že zvědavost zabila kočku, že?)
A aby té radosti nebylo málo, tak Lemurek mi sehnal Zlatý kompas! Jujsk!
Venku je krásně, já makám na diplomce, ale asi to zabalím a ještě se půjdu někam maličko projít.
Slunečné pozdravy i vám. *medvědí objetí*
 
 
Nálada: busybusy
Poslouchám: cvakání
 
 
 
Alice Strongholdspiritofdream on April 1st, 2009 10:10 am (UTC)
Věřím tomu, že obdržet srdéčko s nápisem je stejná krása, když je dáno ze stejného důvodu. Ostatně, měli tam takových perníkových potvůrek, že by člověk mohl dostat z lásky i autobus. Nebo chrám svatého Víta. ;)
A vím, žes to nemyslela zle, ty jedno ťuntě vykulený. *mufla do vlčete*
Klidně mluv, jen se nediv, že občas vylítnu jako ten čertík z krabičky. ^^

Nebohý ne-hmyz byl úplně mega moc dobroučký, nechat ho ztvrdnout by byl snad hřích. Teda napadlo mě, že ho vyfotím, ale pak mi přišlo divný fotit stravu. :D