Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Šunkovník

Znáte vůni umělé šunky? Šunkové sýry, šunková pomazánka, šunkové lupínky, to všechno voní stejně, a ačkolivěk to s vůní šunky nemá nic moc společného, hned víte, že to, co se chystáte pozřít, bude mít šunkovou příchuť.
Inu, dnes jsem zřejmě objevila šunkovník. Možná je to halucinace z hladu, ale byla jsem po obědě, takže to skoro s jistotou vylučuju. Kráčím si takhle ulicí na doučování, když tu mě flákne do nosu ona známá, uměle šunkovitá vůně. Kde nic, tu nic, kde nikdo tu nikdo, jen uprostřed ničeho stojí strom. Jdu blíž, vůně sílí. Přijdu ke stromu a zjišťuju, že vůně vychází z něj. I obhlížím, jestli na něm někde nevisí třeba ještě nějaký ten špek pro sýkorky (vidíte, já to slovo používám! :D), že by se tam ze zimy třeba opomněl a voněl. Ale ne, kde nic, tu nic. Žádný živočišný produkt na dohled.
Během doučování jsem na to zapomněla, ale když jsem si vykračovala cestou domů (procházkuju teď vostošest, protože jsem si odpo dala zmrzlinu, marcipánovou, no nic), flákla mě ta vůně zas. Prostě šunkovník. :)

Ehm, článek o ničem, co? ;)

P.S. K večeři jsem měla směs malin, hroznového vína a sýra.
P.P.S. Zítra si udělám k obědu salát, mám na něj hroznou chuť. Jsem těhotná. Zase. :D
Jo a ten salát bude tenhle. Žeru ho. Dobrou chuť. ;)
Tags: jarní snění, podivnost, sladkosti, vařím, vůně
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments