Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Blbec zahradní podruhé

Tentokrát blbec zahradní vynášel odpadky. Řeknu vám, že pokud mě někdo viděl z okna, musel umřít smíchy. Hledala jsem něco v jedné ze svých skříní a zjistila jsem, že je tam tak akorát moře moc zbytečností a bordelu, takže jsem se rozhodla všechny ty krámy vyhodit. Výsledkem byly dva obří pytle do jedné ruky a krabice v ruce druhé.
"Jdeš ke koši?" zeptala se blbce zahradního jeho maminka. A co udělá blbec? Kývne. Odměnou za upřímnost mu budiš další pytel s tříděným odpadem, dvě petflašky extra a do ruky velká skleněná lahev.
A blbec jde, otvírat dveře si nemůže, ověšen pytli přichází ke směšnému odpadu. S plnýma rukama se popelnice otevírají poměrně blbě, krabice a pytel tříděného odpadu mi ukázkově upadly, ve větru i nějaký ten kousek popolétly. Když jsou dva pytle obřích rozměrů konečně umístěny, znovu sbírám zbytek a mířím k barevným popelničkám. Flaška mi nejde vyhodit, protože nemůžu dosáhnout k tomu otvoru, co se tam ty vlašky hází. A tak opět odkládám krabici, stoupám na špičky, abych tu zpropadenou věc vyhodila. Popelnice na papír pro jistotu zase nešla otevřít vůbec, takže jsem tam krabici obřích rozměrů cpala po kouskách tím maličkatým otvorem. Mezitím samozřejmě zbytek zase popadal, uletěl, rozsypal se. Než jsem všechno sebrala a konečně vyhodila tam, kam to patří, myslela jsem, že asi zešílím.
Ekologii zdar, třídění odpadu zvláště.
Váš Blbec zahradní.
*sjetá*
Tags: have a bad day
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments