?

Log in

No account? Create an account
 
 
10 May 2009 @ 07:01 pm
Ta paměť, ach ta paměť!  
Moje diplomová práce už získává reálné obrysy. Ještě potřebuju napsat 3 komentáře, poté vymyslet úvod, závěr i summary v cizím jazyce, taky bude potřebovat dodat takové ty roztomilosti jako poznámky pod čarou, odkazy a literaturu, ale i tak mám pocit, že je to skoro hotový. *ťuká*
Ovšem. Ovšem! Potkala mě taková "veselá" věc. Píšu si takhle komentář, chci napsat jedno jméno, ale ouha. Výpadek. Inu, chci postavu popstat jejím titulem, ale ouha. Co on to vlastně dělal? ptám se sebe sama. A tak hledám jiné řešení, pročítám si listy, které jsem před měsícem vypracovala a blednu. Vymyslela jsem si otázky a úkoly, na které už nedám dohromady odpovědi. Tenkrát mě napadlo, jesli bych si neměla udělat pracovní listy i s jejich řešením, ale přišlo mi to zbytečný. No, zase dojedu na svoji lenost, že? Knihu jsem dávno vrátila do knihovny, takže mi nezbývá nic jiného, než se v úterý hopity hop zase vesele vydat směr knihovna, knihu vyhledat, nalistovat příslušnou pasáž (*děkuje Bohu, že ji napadlo psát si čísla stránek*), přečíst, zapsat, vynadat si a jet domů.
Jo, co není v hlavě, musí být v nohách. S mojí děravou hlavou to znamená, že brzy budu mít děravý boty. Ach jé. :)
Tags:
 
 
Nálada: workingworking
Poslouchám: Zprávy
 
 
 
ilwin on May 10th, 2009 05:26 pm (UTC)
Boty se dají koupit nové! ;D Anebo chodit bosky... ehm, tak nic, malá čarodějka se opět pokoušela zavtipkovat...
Jinak ale soucítím... psaní diplomky je svinstvo ;o)... drží pěsti k co nejbrzčejšímu dokončení v naprostém pořádku a dokonalosti! :o))
Alice Stronghold: freedomspiritofdream on May 10th, 2009 06:26 pm (UTC)
Jo, ale se svou hlavou si i ty nový boty zapomenu koupit. A nebo je nechám v obchodě. XD
Ale jinak je to sice svinstvo, nicméně stále mě to baví. Zatím. Uvidím, jak se bude bavit komise. :D
ilwin on May 10th, 2009 06:35 pm (UTC)
Šťastný člověk medvěd, jehož baví psaní diplomky!!! *závidí, ale přeje* Já na svoji diplomku radši ani nevzpomínám a když už tak nezapomenu připojit děkovnou modlitbu ke všem co nade mnou při tom bděli, že mě to komise nechala obhájit a prošla jsem. (protože jsem si sice vymyslela krásné téma, ale jaksi to o tom nakonec vůbec nebylo. Trapas. A další trapas byl, že vedoucí diplomky i jím vybraný oponent to oba pochválili a navrhovali mi výborně a výborně minus... Trapas na druhou. Jeden z komise se pak na mě tvářil, jako kdybych za to mohla ! O_o
Brr... *otřásla se nepříjemnou vzpomínkou* Brr. *honem zapíjí dobrým čajíkem*

Tím spíš Ti držím pěsti ať Ti to vyjde na 100%!! *posílá malé kouzlíčko pro posílení pozitiv diplomky* ^^
Alice Stronghold: freedomspiritofdream on May 10th, 2009 06:38 pm (UTC)
No nebaví mě samotný akt psaní, začínám mít alergii na word, ale dělám fantasy čítanku a vymýšlím aktivity do hodin literatury. A tak vůbec povznáším fantasy do výšin. Přiznávám ovšem, že těžím z toho, že fantasy nikdo moc nerozumím (myslím z učitelů), takže si na pár místech dovoluji určitě drobné úpravy a lži. Ehm. pššt! ;)

*lapá kouzlíčko*
asperiasasperias on May 10th, 2009 05:40 pm (UTC)
nezoufej, jednou to bude hotové. co bych už potom měla na svou úžasnou paměť říkat já?
Alice Stronghold: freedomspiritofdream on May 10th, 2009 06:26 pm (UTC)
Netuším, hlavně nezapomeň řeč. ;D
*žertuje*
Lucie ~ Dangerousdangerouss on May 10th, 2009 08:50 pm (UTC)
XD
*chumlá*