Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Drievo se listem odievá a medvěd se odievá flitry

Tatínek přišel nedávno s lákavou nabídkou. Když mu předvedu břišní tance, zaplatí mi další kurz. Zní to lákavě, že? Nicméně medvěd je velmi stydlivý. Extrémně stydlivý. A pokud jde o převádění tělesných dovedností, je ještě stydlivější než obvykle. Raději bych jim předvedla dokonalý eskymácký obrat, ale nemám ani kajak, ani ten bazén. Dlouho jsem se zdráhala, byla vzteklá, naštvaná, nic mi nešlo, neměla jsem hudbu a taky jsem chtěla taťkovi říct, ať si ty peníze nechá.
Dneska mi očividně hráblo. Natáhla jsem do Frankieho hudbu, oblékla se do kostýmu. Dvakrát jsem si to vyzkoušela na svou oblíbenou písničku (tzn 10 minut tance), abych došla k závěru, že stejně budu improvizovat, protože jestli něco nemám, tak je to motorická paměť.
Dotáhla tatínka do obýváku,usadila ho do křesla, zatáhla závěsy, naštelovala hudbu, seřvala Bobíka, ať se mi nesměje, a začala jsem. Asi minutu před koncem jsem se začala hrozně smát se slovy, že už nevím, jak dál. :D Ale úspěšně jsem to dotančila i s krásným závěrem a nakonec jsem přidala i drum-sólo. Docela vtipný, protože jsem choreografii taky zapomněla. Improvizace je skvělá. Hlavně na rychlou písničku. Není nad to se pořád točit, dělat shimmy a dropy. Ale i tam se mi povedla závěrečná póza. :)))
No, a to je vlastně všechno. Nebylo to tak hrozný, jak jsem původně myslela. Ale další vystoupení bude tak... za rok. ;)
Tags: belly dance
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments