?

Log in

No account? Create an account
 
 
19 May 2009 @ 07:12 pm
Drievo se listem odievá a medvěd se odievá flitry  
Tatínek přišel nedávno s lákavou nabídkou. Když mu předvedu břišní tance, zaplatí mi další kurz. Zní to lákavě, že? Nicméně medvěd je velmi stydlivý. Extrémně stydlivý. A pokud jde o převádění tělesných dovedností, je ještě stydlivější než obvykle. Raději bych jim předvedla dokonalý eskymácký obrat, ale nemám ani kajak, ani ten bazén. Dlouho jsem se zdráhala, byla vzteklá, naštvaná, nic mi nešlo, neměla jsem hudbu a taky jsem chtěla taťkovi říct, ať si ty peníze nechá.
Dneska mi očividně hráblo. Natáhla jsem do Frankieho hudbu, oblékla se do kostýmu. Dvakrát jsem si to vyzkoušela na svou oblíbenou písničku (tzn 10 minut tance), abych došla k závěru, že stejně budu improvizovat, protože jestli něco nemám, tak je to motorická paměť.
Dotáhla tatínka do obýváku,usadila ho do křesla, zatáhla závěsy, naštelovala hudbu, seřvala Bobíka, ať se mi nesměje, a začala jsem. Asi minutu před koncem jsem se začala hrozně smát se slovy, že už nevím, jak dál. :D Ale úspěšně jsem to dotančila i s krásným závěrem a nakonec jsem přidala i drum-sólo. Docela vtipný, protože jsem choreografii taky zapomněla. Improvizace je skvělá. Hlavně na rychlou písničku. Není nad to se pořád točit, dělat shimmy a dropy. Ale i tam se mi povedla závěrečná póza. :)))
No, a to je vlastně všechno. Nebylo to tak hrozný, jak jsem původně myslela. Ale další vystoupení bude tak... za rok. ;)
 
 
Nálada: accomplishedaccomplished
Poslouchám: Zprávy
 
 
 
Lucie ~ Dangerous: Love thy curvesdangerouss on May 19th, 2009 05:54 pm (UTC)
Aww, tak to je dobře, že to nakonec dopadlo. ;)
Co člověk neudělá pro peníze. XDXDXD
Budeš se mnou chodit i v sprnu? ;)
Alice Strongholdspiritofdream on May 19th, 2009 05:57 pm (UTC)
Nebudu. To vím naprosto jistě. :)
Lucie ~ Dangerousdangerouss on May 19th, 2009 06:00 pm (UTC)
:-o Ty se se mnou rozejdeš? ;D
Alice Strongholdspiritofdream on May 19th, 2009 06:01 pm (UTC)
Jsi totiž nesnesitelná. XD
Lucie ~ Dangerousdangerouss on May 19th, 2009 06:02 pm (UTC)
XD
branwen: booksbranworld on May 19th, 2009 06:44 pm (UTC)
statečný medvěd *němý obdiv*
tohle bych teda asi nedala... vlastně na tomhle moje břišotancování ztroskotalo, že jsem se strašně styděla xD
*metál cukřík za statečnost*
Alice Stronghold: *hug*spiritofdream on May 19th, 2009 06:46 pm (UTC)
Tos byla ještě mladá a blbá :) Chvílema jsem se smála, styděla, zastavovala se. Ale jsou to rodiče, co by mi asi mohli udělat, ne? :D
*spokojeně chroupe cukřík*
calwen: rainbowcalwen on May 19th, 2009 08:09 pm (UTC)
Úplně jsem si vzpomněla,jak jsem tancovala před mamkou. :-D Ten její pohled mě hrozně rozesmíval a sekala jsem se. :-D A skončilo to taky u rychlých otáček,mooc dropů a shimmy. :)
Alice Strongholdspiritofdream on May 20th, 2009 10:11 am (UTC)
Jediný, co mě donutilo překonad stud, byla dokolečka opakovaná fráze: "Vždyť oni stejně nevědí, jak to má vypadat správně." :D
A dropy, shimmy a otáčky jsou takový vděčný. :)))
(Deleted comment)
Alice Strongholdspiritofdream on May 20th, 2009 07:17 am (UTC)
Jsi zlatíčko! Děkuji, zpoždění nevadí. *objala*
ilwin on May 20th, 2009 04:57 am (UTC)
Tak improvizaci bych v žádném případě nedala ta mi nejde ani když se na mě nikdo nedívá. *posílá čajík za šikovnost*
Kdysi jsem taky tancovala před našima, ale to jsem předváděla skladbu z Budějovic. Snažila jsem se jak to šlo, myslím, že jsem ani moc kiksů neudělala a jediné co jsem se na konci dozvěděla, bylo že mi taťka řekl, že to byla zajímavá hudba. Mamka s bráchou (teda myslím, že tam taky byl... no už ani nevím) sice taky něco říkali, ale mám pocit, že teprve až jsem se jich zeptala.
Loni jsem pak ukazovala myslím čtyři skladby holkám (dvěma) z výšky, z nichž jedna taky chodí na tance (s tou jsem začínala v těch Budějkách, pokračovala tam pak dál); no ale to je něco trochu jiného, že. :o)
Mmch, nechtěla si v té odpovědi Pumičce napsat "Vždyť oni stejně nevědí, jak to má vypadat správně."? (s tím "vědí" by to trochu nedávalo smysl, ne? :o) )
Alice Strongholdspiritofdream on May 20th, 2009 07:17 am (UTC)
Chtěla. :D