Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:

"Pojď se mnou do kabinetu..."

Původně jsem chtěla psát didaktické komentáře. Pak jsem si řekla, že napíšu o páteční oslavě a o tom, jak jsem ten den opět byla blbcem zahradním. Ale nějak se mi nechce psát o tom, co už napsané je. Ale bylo to bezva.
Protože má dneska Koťátko prvních cet, tak přes všechnu nutnou práci daly jsme si krátký sraz. Vyhledaly jsme kavárnu Kabinet. Poprvé v životě jsem si musela otočit mapu. Měla jsem kafe. Mrrrrrmb. :D A společně jsme spapkaly pohár s medem, ananasem a zmrzkou. <333
A já byla provětrat Prokopa Severína Floriana (můj foťák, čistě pro jistotu), takže vkeř je opět přiživen. ;)

Dodatek: Nakonec mi to nedá a dovolím si i malinko tu kavárnu okomentovat. V sobotu a v neděli otevírá kavárna až ve čtyři, my jsme dorazily krátce po čtvrté a bylo skoro plno. Byla jsem mírně nervózní, prostředí se mi sice líbilo, ale lidi a hlavně kouř rozhodně ne. Na vyvýšeném balkónku bylo obsazeno úplně, což je škoda, protože tam by to určitě bylo klidnější. Akorát mám pocit, že nahoře je to bez obsluhy, nebo jsem to alespoň četla na nějaké ceduli. Usadily jsme se tedy dole, u rohového stolečku, a já byla ještě nervnější, protože jsem seděla zády do místnosti, což neraada. Největší vžum přišlo v momentě, kdy nám číšnice praštila nápojákem o stůl a zeptala se, jestli chceme něco k pití. Ehm, co? Naštěstí Dangie měla víc pohotovosti než já, oznámila servírce, že až si vybereme, tak určitě budeme chtít. Nestačily jsme si ještě ani prohlédnout dvojstranu s kávami a horkými nápoji, a už tam byla zase. Dangie chtěla čokoládu a mně v tom náhlém okamžiku padly oči na frappé s karamelem, tak jsem si o něj řekla. Na nápoje jsme čekaly jen chvilku a byly vynikající. Všechno poctivé, žádná kočoláda z prášku a frappé s mizernou pěnou. A cenově taky na průměru, frappé mě stálo 39 korun, ta kočoláda byla za 35 + 5 za člehašku. Čím víc cukru jsem měla v oběhové soustavě, tím méně mi vadili okolní lidé a zjistila jsem, že se mi tam doopravdy líbí. A protože Dangie má narozeniny, tak jsme si daly ještě medový pohár (šlehačka, ananas, med, vanilková zmrzlina) a romanticky jsem se o něj dělily. V průběhu mlsání jsme neustále rozebíraly, jestli se mládě od soba jmenuje sobě a jestli se moje sobě může jmenovat Mně. Šíleně jsme se tomu řehnily. A přesladily se. :D Zajímavé bylo, že zatímco objednat jsme si musely v etrémní rychlosti, na placení jsme docela čekaly, ale vlastně jsme zase tak moc nespěchaly, takže to nevadilo. Celkové hodnocení: pokud se náhodou ocitnete v Dejvicích, určitě tam zajděte, nebude se vám tam nelíbit. Pokud budete na Jižním městě, neblbněte a nejezděte přes celou Prahu. Ale někdy tam zajdem, jo? ;)
Tags: fotky, narozeniny
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments