Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Dobrý den, dobrý večer

~ Břečťanovo-lemuří společnost je dokonalá terapie na snad úplně všechno. <333
~ Až budu stará rozklepaná vzteklá důchodkyně, budu mít v pokoji knihovnu plnou Watsonů a budeme v nich společně s Kočkou listovat rozklepanými prsty se slovy: "Vzpomínáš?" :D (Stařičký lemur bude bydlet o patro níž.)
~ Mám malinkatého medvídečka od Eby. Dostal jméno Terry (John). A protože můj nový mobil nemá poutko, je medvídek přichycen k mému Frankiemu (mp3). Takže vlastně slash. ;)
~ Papírové spirálové náušnice jsou magnet. Na ženský, na chlapy, to je fuk. Každý se podívá. A přiblíží. :D
~ Hrozně mi to včera slušelo. Jak jsem se dobře cítila, tak jsem dobře vypadala. ^^ (A hodně lidí mi to řeklo, takže to asi fakt bude pravda.)
~ Skvěle jsem se bavila s bývalými spolužáky. Velký bratr opět nezklamal. A taktéž Kachna byla skvělá. Po dlouhé době jsem konečně taky narazila na het pár, ze kterého se mi chce skvíkat. Když oni jsou spolu tak... rozkošný! A opět mi dokazují, že věci se prostě dějou až v tom správným okamžiku. ;)
~ Velký bratr dostal k narozeninám aršík samolepek s Tweetym. Už ode mě dostal Tweetyho snad ve všech podobách (přívěšek na klíče, plyšáček, nakreslený, v přáníčku, letos samolepky), tak přemýšlím, jestli ho příští rok třeba nevyšiju. Nebo seženu Tweetyovskou záplatu. A aby to nevypadalo tak šíleně, on má Tweetyho fakt rád. :D
~ Málem jsem vyplivla své plíce. V 0:06 jsem z hrůzou zjistila, že musím jít, protože poslední metro jede v 0:14. V 0:10 jsem vyběhla z baru. V 0:12 jsem se přiřítila nahoru metra Karlovo náměstí. V 0:14 jsem tak tak proklouzla zavírajícími se dveřmi. Teda řeknu vám, tak vyplivaná jsem nebyla už hodně dlouho. :)
Ale stálo to za to.
Po dlouhé době opravdo velmi, velmi dobrý den a dobrý večer. Zbytek se může jít... klouzat. :D
Tags: medvídci, my zvěř a rostlina, narozeniny, pivíčko
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments