?

Log in

No account? Create an account
 
 
14 June 2009 @ 07:14 pm
Dobrý den, dobrý večer  
~ Břečťanovo-lemuří společnost je dokonalá terapie na snad úplně všechno. <333
~ Až budu stará rozklepaná vzteklá důchodkyně, budu mít v pokoji knihovnu plnou Watsonů a budeme v nich společně s Kočkou listovat rozklepanými prsty se slovy: "Vzpomínáš?" :D (Stařičký lemur bude bydlet o patro níž.)
~ Mám malinkatého medvídečka od Eby. Dostal jméno Terry (John). A protože můj nový mobil nemá poutko, je medvídek přichycen k mému Frankiemu (mp3). Takže vlastně slash. ;)
~ Papírové spirálové náušnice jsou magnet. Na ženský, na chlapy, to je fuk. Každý se podívá. A přiblíží. :D
~ Hrozně mi to včera slušelo. Jak jsem se dobře cítila, tak jsem dobře vypadala. ^^ (A hodně lidí mi to řeklo, takže to asi fakt bude pravda.)
~ Skvěle jsem se bavila s bývalými spolužáky. Velký bratr opět nezklamal. A taktéž Kachna byla skvělá. Po dlouhé době jsem konečně taky narazila na het pár, ze kterého se mi chce skvíkat. Když oni jsou spolu tak... rozkošný! A opět mi dokazují, že věci se prostě dějou až v tom správným okamžiku. ;)
~ Velký bratr dostal k narozeninám aršík samolepek s Tweetym. Už ode mě dostal Tweetyho snad ve všech podobách (přívěšek na klíče, plyšáček, nakreslený, v přáníčku, letos samolepky), tak přemýšlím, jestli ho příští rok třeba nevyšiju. Nebo seženu Tweetyovskou záplatu. A aby to nevypadalo tak šíleně, on má Tweetyho fakt rád. :D
~ Málem jsem vyplivla své plíce. V 0:06 jsem z hrůzou zjistila, že musím jít, protože poslední metro jede v 0:14. V 0:10 jsem vyběhla z baru. V 0:12 jsem se přiřítila nahoru metra Karlovo náměstí. V 0:14 jsem tak tak proklouzla zavírajícími se dveřmi. Teda řeknu vám, tak vyplivaná jsem nebyla už hodně dlouho. :)
Ale stálo to za to.
Po dlouhé době opravdo velmi, velmi dobrý den a dobrý večer. Zbytek se může jít... klouzat. :D
 
 
Nálada: bouncy*squee*
Poslouchám: Zprávy
 
 
 
arengil: nálada: Roztouženáarengil on June 15th, 2009 09:31 am (UTC)
A kde je tvoje fotka s náušnicemi, abychom se také mohli přibližovat? :)
Alice Stronghold: girlsspiritofdream on June 15th, 2009 09:35 am (UTC)
No... Já si je vezmu do Chotěboře a uvidíme, co to udělá s lidmi, co ty na to? ;)