Alice Stronghold (spiritofdream) wrote,
Alice Stronghold
spiritofdream

 • Mood:
 • Music:

Já jsem se zamilovala až k zbláznění!

Torchwood.
Posedlost.
Totální!

Dokoukáno, oplakáno, zamilováno.
Proč?
Protože sci-fi, protože Cardiff, protože emoce, protože humor. A hlavně protože Jack a protože Jack a Ianto. (Stejně nechápu, jak to, že tyhle dva od sebe dělí skoro 20 let a přitom se k sobě tak hodí!)

Zase jsem podlehla své momentální obsesi a vyhledala si kde co o Johnu Barrowmanovi. A roztekla se jako čokoláda na sluníčku. Miluju ho. Má ten nejkrásnější úsměv, jaký jsem kdy na jakém chlapovi viděla. A je děsně sexy. A je to Skot! Když jsem zjistila, že je to ročník 1967, nechtělo se mi tomu ani věřit. Jak může být jen o pět let mladší než můj táta?!
No ale úplně nejlepší je, že je gay. Legally, openly, totaly. OMG! Když jsem viděla fotky z jeho sňatku, mám dojem, že jsem fakt byla červená.
Těším se na další řadu, protože jestli jsem to pochopila správně, tak Jack/Ianto bude pokračovat a prohlubovat se. Což je dobře, protože spolu vypadají moc hezky. A navíc, ten vztah je kouzelný. (Not just about sex, well done...)

Takže až si zase v Chotěboři budou Julie, Nifredil a Arengil bavit o Torchwoodu, konečně nebudu mimo. Nemohli jste mi říct rovnou, že je tam kanonický slash? Možná by mi netrvalo tak dlouho to chtít vidět. :P
(Přiznávám, že Doctor Who mě nijak zvlášť nenadchnul a od spin-offu jsem čekala něco podobného. Nechápu proč. XD)


A taky mám nový wallpaper. So, say goodbye to Greg House M.D., say hello to captain Jack. ^^

Tags: filmy, slash, zamýšlím se
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments