?

Log in

No account? Create an account
 
 
20 June 2009 @ 11:41 pm
Muzejní večer  
Počasí bylo nádherné, nálada taktéž, nápady spontánní a tak jsme prostě šly. Z části trochu víc procházka než muzea, ale... ale... Viděla jsem Vladislavský sál! *rozteklá jako ta kra v létě* A říšskou kancelář a taky Sněmovnu s trůnem! A taky Portrét dámy s chrtem!!! A navíc celou dobu v doprovodu Koťátka, takže jsme se mohly tulit a ňufat.
Íiiip!
*zamilovaný medvídek*

P.S. Jak bylo v Táboře?

P.P.S. Ukazovala jsem talí fotku, kterou poslala Dikobrázka. Její první reakce byla: "Co tam dělám?!" Takže asi si tu hru "poznej svoji kočkovitou šelmu" fakt můžeme zahrát. XD XD XD

Edit:

Talí měla v pohotovosti Alexandru foťáček a udělala moji fotku, kterážto je z toho děsivě laskavýho úhlu. Jsem momentálně děsivej narcis, protože na téhle fotce se sama sobě líbím. A víte co? Konečně taky nevypadám na patnáct. XDVšechny fotky ze včerejší noci k nalezení na kočičím tomatu. ;)
Tags: , ,
 
 
Nálada: touched*uťapkaná,ale happy*
Poslouchám: nějaká panda
 
 
 
calwen: bite mecalwen on June 20th, 2009 09:55 pm (UTC)
Podle zpráv bylo v Táboře fajn.A i poklidně. Já ani Bran ti to nepovíme. Jsme přiopilé a takové veselé. V Táboře jsme nebyly,ale viděla jsem se s Rebelkou,Keneu,Tit a s Mants(určitě něco napsala blbě).takže i tak povedený večer...:)
V článečku pak písnu víc.
Alice Stronghold: girlsspiritofdream on June 20th, 2009 09:59 pm (UTC)
Ahááá! Tak to jo. Užívejte přiopilého večera. Zvířátkové srazýky jsou nejlepčí. ;)

Poděkuj Bran za mms, doufám, že došla ta moje. :D
Lucie ~ Dangerous: Nepřehlédnutelná...dangerouss on June 20th, 2009 10:04 pm (UTC)
Nádhera!
Těším se na příští rok. :)
Alice Stronghold: girlsspiritofdream on June 20th, 2009 10:07 pm (UTC)
Jooooooooo! <3333
ilwin on June 21st, 2009 07:12 pm (UTC)
Zní to jako prima akce ^^

Proč "děsivej narcis"? Líbíš se sobě plným právem, je to moc hezká fotka ^^. (tady už mi nepřipomínáš tu kamarádku, jak jsem tehdy psala, že už jsem tu podonost jako rozluštila; ale tentokrát jsem nemusela dlouho přemýšlet, skoro vzápětí se mi vybavila známá, studovala pajdák, byla tady od nás z baráku (dcera od mamčiné známé - vlastně nějak vzdálené příbuzné myslím). Ale nedopadla dobře, no to tady rozebírat nebudu, až tak podobná jí určitě nejsi ^^)
Alice Stronghold: girlsspiritofdream on June 21st, 2009 07:25 pm (UTC)
Moc prima akce. O tom, jak moc prima byla jsem ti (teda ne detailně, ale spíš tak "náladově") dneska ještě dopsala do dopisu. :D

Hih, a děkuji, tahle fotka se prostě povedla. A konečně jsem pochopila, proč orientální tanečnice tak často zaujímají tenhle úhel postoje. Je fakt hodně lichotivý. :D
arengil: Motyliarengil on June 22nd, 2009 10:03 am (UTC)
"Děsivý narcis" mi připomněl tohohle...
http://www.budec.net/povidky/viewstory.php?sid=9
Alice Stronghold: I teachspiritofdream on June 22nd, 2009 10:10 am (UTC)
Narcis se pokusil zatvářit zároveň vstřícně, inteligentně, galantně a sebevědomě. Jeho mimické svaly zvyklé na komisní vážnost bohužel netušily, co si z toho vybrat, a vyloudily pouze výraz veselé, byť trochu nemocné ovce.
No, zhruba tak. ^^
ext_74555 on June 21st, 2009 07:21 pm (UTC)
Fakt ti to tam moc sluší :)
Alice Strongholdspiritofdream on June 21st, 2009 07:28 pm (UTC)
Děkuji. *pýří se*