?

Log in

No account? Create an account
 
 
26 June 2009 @ 11:53 am
Moje diplomka je nejspíš prokletá  
Včera toho martyria s nefunkčními tiskárnami asi bylo málo. Myslela jsem, že už si jenom v klídečku počkám, až si pro ty dvě tlustý mrchy v neděli zajdu.
Před pár minutami zvoní telefon. Slečna z copycentra mi volá a hlásí, že má problém. V té chvíli se mi opět udělalo silně né volno. Během cesty z místa zadání do vázárny se návrh desek asi rozhodl vyrazit si na prázdniny dřív, ztratil se a je v čudu. Musela jsem slečně nadiktovat, co kam a jakým písmem má šoupnouti, ještě jsem upozornila na to, že dole má být jenom rok a ne i místo vydání (jak katedra žádá), ubezpečovala jsem jí, že vím, že tam mám jeden řádek navíc a tak dál. No, fajn. Těším se, až si je půjdu přebrat a něco bude špatně. To mě potom najdete nejspíš někde na Můstku, jak se svorně držím ruku v ruce s tou bláznivou stařenou, budu si notovat Máš má ovečko a zbytek světa mi bude ukradenej.
Ale možná, že kdybych před komisí vyjmenovala celé tohle utrpení, že by je to přesvědčilo a diplomku mi uznali i bez obhajoby. Co myslíte vy? :)
Tags:
 
 
Nálada: nervousnervous
Poslouchám: budou zprávy
 
 
 
My D is Not Silent.estriel on June 26th, 2009 10:06 am (UTC)
No vůbec ti tu štrapáci nezávidím.

Já jsem tedy u tištění a vazby své bakalářky tehdy nebyla, neboť jsem byla v USA a vytisknout a svázat musela nechat maminka tady (abych to pak neposílala poštou z US), ale vím, že to proběhlo docela bezproblémově. Tiskárna doma vytiskla těch 3 krát 95 (nebo kolik) stran práce + 3krát 30 překladu (což sice na inkoustovce trvalo, ale nezavařila se), pak to mamka vzala a zašla přes ulici do copycentra, kde to během odpoledne svázali do desek... a bylo. :) Nervy pak vznikly jen při zasílání do Moskvy.

Doufám, že s mojí MA-prací to bude podobně pohodové.
Alice Strongholdspiritofdream on June 26th, 2009 10:11 am (UTC)
Jéje, to bych taky potřebovala, aby to včera někdo udělal místo mě. Ale co si člověk neudělá... :)
A určitě to proběhne bez problémů, magnet na trable jsem jenom já. :D